به زودی محتویات جدیدی به بازی Animal Crossing: New Horizons اضافه می‌شود

۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۷

شرکت نینتندو در نظر دارد تا محتویات تازه‌ای را در ماه مارس برای بازی Animal Crossing: New Horizons در دسترس قرار دهد. در همین راستا، ویدئویی هم در این مورد عرضه شده است که نباید آن را از دست داد.

آثار شبیه‌سازی همیشه نزد بازی‌بازان از محبوبیت زیادی برخوردار بوده است. همان‌طور که اطلاع دارید، این ژانر از چند قسمت مختلف تشکیل شده است و شبیه‌سازی زندگی را باید یکی از آن‌ها به شمار آورد. تا به حال عناوین گوناگونی از این دسته عرضه شده که اتفاقا استقبال خوب بازی‌بازان را به دنبال داشته است. یکی از این بازی‌ها را باید Animal Crossing: New Horizons دانست که اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی به صورت انحصاری بر روی کنسول نینتندو سوییچ عرضه شد و به فروش بسیار خوبی هم دست پیدا کرد. قابل ذکر است که شرکت نینتندو به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی توسعه و نشر آن را به عهده داشته است.

شما در بازی Animal Crossing: New Horizons باید هدایت کاراکتر دلخواه خود را به عهده گرفته و به انجام امور متنوعی بپردازید. بخش‌ها و چالش‌های مختلفی در این نسخه وجود دارد تا بازی‌بازان را مدت‌ها سرگرم کند. تقریبا می‌توان گفت که هیچ فردی از تجربه‌ی این عنوان پشیمان نشده است. پشتیبانی نینتندو نیز از این عنوان ادامه دارد و هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی‌های مفیدی برای آن منتشر می‌شود که رضایت هواداران را بیش از پیش جلب می‌کند.

حال به مناسبت یک ساله شدن بازی Animal Crossing: New Horizons، تیم سازنده در نظر دارد تا به‌روزرسانی تازه‌ای را به دست طرفداران برساند. این به‌روزرسانی به بهبود قابلیت ماهیگیری در بازی می‌پردازد و آن را جذاب‌تر و هیجان‌انگیزتر از قبل کرده است. همچنین حال و هوای این عنوان قرار است بیشتر از قبل به فصل بهار نزدیک شود و آیتم‌هایی در این زمینه نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. رویداد جدیدی نیز به این بازی اضافه خواهد شد که بازی‌بازان به وسیله‌ی آن قادر هستند تا عنکبوت‌ها و خرچنگ‌ها را شکار کرده و از این طریق امتیازات و پاداش‌هایی را از آن خود کنند. بنابراین اگر از دوستداران این بازی هستید، این به‌روزرسانی قرار است در تاریخ نامشخصی از ماه مارس امسال منتشر شود. بنابراین هواداران به هیچ وجه نباید آن را از دست بدهند.

مطمئنا برنامه‌های شرکت نینتندو برای بازی Animal Crossing: New Horizons به همین جا ختم نمی‌شود و در آینده نیز باید شاهد به‌روزرسانی‌ها و رویدادهای بی‌شماری برای آن باشیم. این عنوان در حال حاضر به صورت انحصاری بر روی کنسول نینتندو سوییچ قابلتجربه است. ضمنا امروز ویدئویی از به‌روزرسانی گفته شده منتشر شده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

3
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید