تهیه‌ کننده‌ی بازی Hogwarts Legacy استعفا داد

۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۷
Hogwarts Legacy

تهیه‌کننده‌ی بازی مورد انتظار Hogwarts Legacy، که همچنان در روند توسعه به سر می‌برد، تروی لیویت (Troy Leavitt)، که از پیشکسوتان صنعت عناوین ویدیویی به حساب می‌آید و همچنین قبل از انتقال به استودیوی اولانچ (Avalanche) در استودیوهای اکلیم (Acclaim) و دیزنی (Disney) نیز کار کرده است، از طریق اکانت توییتر (Twitter) خود به صورت رسمی اعلام کرد که از سمت خود در این استودیو  استعفا داده است.

وی جزئیات دقیقی در مورد چرایی انتخاب خود را ارائه نداد، اگرچه قول داد که در ویدیوی آینده‌ای که در کانال یوتیوب (YouTube) وی قرار خواهد گرفت همه چیز را در این زمینه توضیح دهد و به طور کامل در این در این زمینه شفاف سازی نماید.

۱٫ من تصمیم گرفته‌ام که از استودیوی اولانچ جدا شوم. همچنین باید با قطعیت تاکید کنم که در مورد بازی، تیم توسعه دهنده و کمپانی برادران وارنر (WB Games) چیزی جز چیزهای خوب برای گفتن ندارم.

۲٫ من به زودی یک ویدیوی کامل در زمینه‌ی توضیح این مورد در کانال یوتیوب خود منتشر خواهم کرد.

برای شفاف سازی لازم است که بگویم من در موقعیت خود در این استودیوی کاملا احساس امنیت می‌کردم. با این حال، به دلایلی که آن‌ها را در طول ویدیوی پیش رو توضیح خواهم داد، هنوز هم می‌خواستم که استعفا دهم. لازم به ذکر است که روحیه‌ی بسیار خوبی دارم و همچنین از رابطه‌ی خود با شرکت وارنر و استودیوی اولانچ بسیار راضی هستم و مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد.

به نظر می‌رسد که این کانال یوتیوب و اتفاقات آن به احتمال بسیار زیاد با استعفا‌ی وی ارتباط داشته باشد. لیویت اخیرا متهم شد که در فیلم‌های گذشته‌ در این کانال دیدگاه‌های افراطی و عجیب و همچنین نظرات ضد اجتماعی را از خود بروز داده است. وی همچنین از شور و شوق به شدت فمینیست گرایانه‌ی آنیتا سرکیسیان (Anita Sarkeesian) انتقاد کرده بود و در این زمینه دیدگاه‌های تندی ابراز کرده بود.

در همین حال، شایعات رسانه‌ی بلومبرگ (Bloomberg) در طی این هفته نشان داد که به احتمال بسیار زیاد عنوان Hogwarts Legacy شامل یک بخش برای خلق شخصیت و شخصی سازی است که به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا شخصیت‌های تراجنسیتی را خلق کنند!

در ادامه لازم به ذکر است که در اوایل سال جاری، تاریخ انتشار این بازی اکشن-نقش‌آفرینی (Action-RPG) تا سال ۲۰۲۲ رسما به تاخیر افتاد تا توسعه دهندگان استودیوی اولانچ وقت داشته باشند تا بهترین تجربه‌ی ممکن را برای بازی‌بازان به ارمغان بیاورند.

بازی Hogwarts Legacy یک عنوان اکشن-نقش‌آفرینی و جهان باز است که برای اولین بار در جهان و داستان کتاب‌های هری پاتر معرفی شده است. در طی این عنوان می‌توانید کنترل عمل را به دست بگیرید و ماجراجویی خود را در دنیای جادوگران آغار نمایید. با کاوش در این جهان و کشف جانوران خارق العاده، شخصی سازی شخصیت ساخته شده بدست خود، یافتن و ساختن معجونات و درست کردن ابزار جدید، تسلط یافتن بر انواع طلسم‌های متفاوت، ارتقا دادن استعدادها و توانایی‌ها و تبدیل شدن به آن جادوگری که می‌خواهید، سفر و ماجراجویی جدید و نابی را در سرزمین جادوگرها آغاز کنید.

هاگوارتز را در دهه‌ی ۱۸۰۰ تجربه کنید. شخصیت شما در این عنوان در نقش دانش آموزی است که کلید یک راز باستانی را در اختیار دارد که اگر فاش شود جهان جادوگران از هم می‌پاشد‌. شما قبلا در آزمون ورودی دانشکده‌ی جادوگری هاگوارتز را پذیرفته شده‌اید و به زودی متوجه می‌شوید که یک دانش آموز معمولی نیستید چرا که شما توانایی غیرمعمولی در درک و تسلط بر جادوی باستان و جادوی سیاه دارید. فقط شما می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا از این راز به نفع همه محافظت می‌کنید یا در معرض وسوسه‌ی جادوی شوم قرار گرفته و سعی در نابودی جهان اطراف خواهید کرد.

در هاگوارتز زندگی کنید، با دشمنان یا دوستان متفاوتی متحد شوید، نقشه بکشید، بسازید و یا خراب کنید. در نهایت سرنوشت هاگوارتز در دستان شماست! این شمایید که با ساخت یا نابودی این جهان میراثی از خود به جا خواهید گذاشت.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟ به نظر شما استودیوی اولانچ موفق خواهد شد تا از جهان هاگوارتز یک بازی فوق‌العاده بسازد یا خیر؟ با ما به اشتراک بگذارید.

 

18
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید