حالت آلفای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Elite Dangerous: Odyssey به زودی شروع می‌شود

۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۵
Elite Dangerous: Odyssey

استودیوی فرنتیر دیولوپمنتز (Frontier Developments) امروز به صورت رسمی اعلام کرد که حالت آلفای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی برای بازی Elite Dangerous: Odyssey، که در حقیقت یک گسترش دهنده برای بازی اصلی Elite Dangerous محسوب می‌شود، از تاریخ ۲۹ مارس ۲۰۲۱ (دوشنبه، ۹ فروردین ۱۴۰۰) شروع می‌شود. همچنین در ادامه‌ی این خبر و به نوعی برای افزایش هیجان طرفداران، تیم توسعه‌ی این عنوان یک تریلر از گیم‌پلی این اثر نیز به اشتراک گذاشت.

تیم توسعه دهنده‌ی این عنوان از استودیوی فرانتیر همچنین تأیید کرد که گسترش دهنده‌ی Elite Dangerous: Odyssey به صورت قطعی در تاریخ ۲۹ مارس ۲۰۲۱ آغاز به فعالیت می‌کند و قرار نیست تا شاهد هیچ تاخیری در این زمینه باشیم. همچنین در ادامه یک گیم‌پلی از این اثر منتشر شد که نشان دهنده‌ی میانه‌ی یک ماموریت در این عنوان هست که در آن در حال دفاع و در عین حال حمله به یک پایگاه هستیم. در ادامه‌ی خبر می‌توانید این تریلر منتشر شده را بررسی نمایید.

دانلود ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | 720P

بر طبق سخنان توسعه دهندگان استودیوی فرانتیر دیولوپمنتز، در این ویدیوی منتشر شده از گیم‌پلی این اثر شاهد آن هستیم که یک تیم سه نفره از فرماندهان در حال آماده سازی و شروع یک حمله‌ی همه جانبه و جسورانه به سمت یک پایگاه نظامی از دشمنان که از قضا به شدت هم به لحاظ استراتژیکی اهمیت دارد، می‌باشند. هدف این تیم نیز از کار انداختن مرکز تولید قدرت و انرژی در این پادگان هست تا بدین وسیله این منطقه را خلع سلاح نموده و با تضعیف موقعیت دشمنان زمینه پیروزی خود را فراهم سازند.

هر سه فرمانده‌ی حاضر در تیم حمله به شدت برای نقش تعیین شده‌ی خود مجهز هستند. این تجهیزات شامل طیف گسترده‌ای از لباس‌های فضایی، سلاح‌های متنوع با قدرت تخریب بسیار بالا و تجهیزات خاص موجود در عنوان Elite Dangerous: Odyssey می‌باشند.

همچنین در این عنوان یک سری تجهیزات تاکتیکی نیز وجود دارد که به شدت به درد بازی‌بازان خواهند خورد. برای مثال با استفاده از این تجهیزات می‌توان تا به قابلیت هک کردن برخی از وسایل دشمنان دست پیدا کرد و یا در موقعیتهایی خاص می‌توان به سرعت دوستان خود را که در مکانی خاص محاصره شده‌اند، تخلیه نمود. علاوه بر این با استاده از این تجهیزات می‌توان تا مخفی کاری را تا حد زیادی در این عنوان افزایش داد و برای مثال تمام دشمنان یک منطقه را بدون مطلع شدن سایرین از بین برد.

عنوان Elite Dangerous: Odyssey قرار است تا در اواخر بهار ۲۰۲۱ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود. همچنین حالت آلفای این بازی برای رایانه‌های شخصی در تاریخ ۲۹ مارس ۲۰۲۱ (دوشنبه، ۹ فروردین ۱۴۰۰) به صروت رسمی آغاز می‌شود. همچنین در صورت تمایل می‌توانید تا اطلاعات منتشر شده ار این عنوان را از اینجا مطالعه نمایید.

در ادامه لازم به ذکر است که نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در حال حاضر برای انتشار در پاییز ۲۰۲۱ برنامه ریزی شده‌اند. علاوه بر این برای شرکت در حالت آلفای این اثر، باید بازی را از طریق فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store)، فروشگاه استیم (Steam) و یا فروشگاه انحصاری استودیو (Frontier Store) پیش خرید نمایید.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در این مورد چیست؟ به نظرتان این بازی می‌تواند تا موفق ظاهر شود و یا به زودی فراموش خواهد شد؟ با ما به اشتراک بگذارید.

4
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید