بازی Diablo 2: Resurrected از فایل‌های ذخیره‌ی نسخه‌ی قدیمی پشتیبانی می کند

۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۸

تیم سازنده به بازی‌بازان قدیمی این سری توصیه کرده است که سیوهای بازی قدیمی خود را نگه دارند تا در Diablo 2: Resurrected استفاده کنند.

هنگامی که بازی Diablo 2: Resurrectioned در BlizzConline 2021 معرفی شد، نوید یک بازسازی بسیار وفادار به این اثر کلاسیک را می‌داد. شما می‌توانید انتظار برخی از ویژگی‌های جذاب جدید را از این عنوان داشته باشید. پشتیبانی از حالت‌های قدیمی‌تر یکی از آن‌ها است و در مصاحبه‌ی اخیر با IGN تایید شدکه که سیوهای قدیمی نیز در این بازی پشتیبانی می‌شوند.

تهیه کننده‌ی بازی متیو سدرکوئست (Matthew Cederquist) از این موضوع خبر داد و گفت:

کسانی که فایل‌های ذخیره از سیوهای بازی Diablo 2 را دارند می‌توانند همان جایی که بودند در بازی Diablo 2: Resurrectioned آن را ادامه دهند. فایل‌های ذخیره‌ی قدیمی خود را نگه دارید. وقتی در حال کار بر روی نسخه‌ی بازسازی بودیم، فکر می‌کردیم که آیا پرونده های ذخیره قدیمی کار می‌کنند یا خیر. به نوعی آن را استفاده کردیم و جواب داد. بنابراین بله، فایل‌های ذخیره‌ی حالت تک نفره‌ی بازی شما قابل انتقال هستند. البته، شما هنوز هم از مزیت بازی با گرافیک بهبود یافته، جلوه‌های صوتی و غیره بهره مند خواهید شد.

البته، شما نباید انتظار داشته باشید که دقیقاً همان تجربه را داشته باشید. Diablo 2: Resurrectioned تعادلی جدید، همراه با اصلاحاتی را به این عنوان اضافه کرده است. با این وجود، توانایی انتقال شخصیت یک بازی‌باز و داشتن شخصیت کلاسیک، خصوصیتی بسیار عالی است.  بازی Diablo 2: Resurrectioned اواخر امسال برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس وان سری ایکس/اس و نینتندو سوئیچ عرضه می‌شود.

4
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • بلیزارد داره دوباره اوج میگیره
  دیابلو ایمورتال
  دیابلو۴
  اینم از دیابلو۲ریمیک
  دیگه مگه ازین بهترم داریم
  مگه میشه
  خیلی دوس داشتم این عنوان شاهکار رو تجربه کنم ولی چون پی سی نداشتم ازش محروم بودم ولی حالا ک با کیفیت بالاتر و محتوای بیشتر عرضه میشه خیلی خوشحال شدم

  9
  1
  • Ozhan گفت:

   بجز دیابلو ایمورتال با بقیه حرفات موافقم
   دیابلو حرمتش بیشتر از این حرفاست که ازش نسخه موبایل بسازن
   تازه خود بلیزاردم نمیسازه؛ نت ایز براش میسازه که زیرمجموعه تنسنته
   من با بازی موبایل مشکلی ندارم همونطور که کالاف موبایل یا هارت استون رو حرفه ای بازی میکنم ولی با دوشیدن ای پی رو موبایل مشکل دارم

   3
   2