آی‌او اینتراکتیو به تشریح برنامه‌های ماه مارس برای Hitman 3 پرداخت

۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۱

به تازگی استودیوی آی‌او اینتراکتیو (IO Interactive) به بیان برنامه‌های خود جهت ارائه‌ی محتویات جدید برای بازی Hitman 3 پرداخته است.

به نظر می‌رسد در ماه مارس، استودیوی آی‌او اینتراکتیو کار خود را با رویداد فصلی Berlin Egg Hunt آغاز خواهد کرد. این رویداد مهیج به صورت رایگان در دسترس تمام کاربران قرار خواهد گرفت که در آن بازی‌بازان باید به جمع‌آوری تخم مرغ‌های مخفی در گوشه و کنار محیط بپردازند. علاوه بر این ماموریت جذاب، تغییرات زیادی از جمله دکوراسیون‌های منحصر به فرد، نقاشی‌های دیواری، آیتم‌های ویژه و یک لباس جدید نیز در ماه مارس در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. رویداد Berlin Egg Hunt از تاریخ ۱۰ فروردین ماه ۱۴۰۰ (۳۰ مارس ۲۰۲۱ میلادی) تا روز ۲۳ فروردین ماه ۱۳۰۰ (۱۲ آوریل ۲۰۲۱ میلادی) در دسترس خواهد بود.

علاوه بر این موارد، دارندگان نسخه‌ی Deluxe بازی Hitman 3 قادر خواهند بود آخرین Deluxe Escalation را دریافت نمایند. این محتویات جدید از عنوان Hitman: Codename 47 الهام گرفته‌اند و شامل موارد ارزشمندی همچون اسلحه‌ی Taunton Dart، لباس Straitjacket و کمربند آن می‌شوند. همچنین استودیو آی‌او اینتراکتیو اعلام کرد که Satu Mare Delirium به طور مستقیم در روز پایانی ماه مارس پخش خواهد شد.

در نهایت دو ماموریت ویژه یا همان Featured Contracts که توسط Easy Allies و Eurogamer طراحی شده‌اند، به Chongqing و Mendoza اضافه خواهند شد. همچنین یک هدف منحصر به فرد تحت عنوان The Stowaway همراه با ماموریت The Lesley Celebration Escalation از امروز در دسترس بازی‌بازان قرار خواهند گرفت. در نهایت شما می‌توانید تریلر محتویات بازی Hitman 3 در ماه مارس را مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

6
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید