بررسی سامسونگ گلکسی F62

۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
سامسونگ گلکسی F62

به‌نظر می‌رسد که بازار گوشی‌های میان‌رده تنوع فراوانی دارد و شرکت سامسونگ نیز سعی دارد بیشترین تمرکز خود را روی این بخش بگذارد. به همین دلیل، این شرکت محصولات میان‌رده فراوانی را سالانه راهی بازار می‌کند که مهم‌ترین آن‌ها گوشی‌های سری گلکسی A هستند. همچنین گوشی‌های اقتصادی این شرکت با پیشوند M ساخته و عرضه می‌شنود. اکنون شاید اندکی عجیب به‌نظر برسد که این شرکت گوشی میان‌رده دیگری از سری F (گلکسی F62) نیز تولید می‌کند.

دلیل تولید چنین میان‌رده‌هایی (سری F)، بیشتر برای رقابت با شرکت‌های چینی است تا بتواند با محصولات متنوع آن‌ها رقابت کند و بازار بیشتری را به‌دست بگیرد. سال گذشته این غول کره‌ای اولین گوشی سری F خود را با نام گلکسی F41 روانه بازار کرد.

در ادامه معرفی F41، حالا این شرکت نسخه بعدی سری F را با نام گلکسی F62 با قیمتی حدود ۲۷۰ یورو عرضه کرده است. سامسونگ در این گوشی از پردازنده اگزینوس ۹۸۲۵ که سال‌های قبل در پرچمداران سامسونگ قرار داشت، استفاده کرده است. این گوشی دارای نمایشگر سوپر آمولد (Super AMOLED) و باتری غول‌آسای ۷۰۰۰ میلی‌آمپری است. در این بررسی سعی بر این است که نقاط مثبت و منفی این گوشی و رقیبان آن را مطرح کنیم.

سامسونگ گلکسی F62

برای مطالعه بررسی گلکسی F62، با کلیک روی این متن به تکفارس مراجعه کنید

2
1
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید