بازی Returnal داستان مرموز و ترسناکی خواهد داشت

۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۱
Returnal

Returnal توانسته با ایده‌ی جذاب و پشتیبانی خوب از سوی سونی، به عنوان مورد انتظاری تبدیل شود. به تازگی هری کروگر (Harry Krueger)، کارگردان بازی، در مورد داستان‌گویی و روایت این بازی صحبت کرده است.

کم‌تر پیش می‌آید که یک بازی با ساختار roguelike، بتواند عملکرد خوبی در روایت و داستان هم داشته باشد. Hades که سال گذشته منتشر شد، یک استثنا در این زمینه بود. حال به نظر می‌رسد که هاوس‌مارکی (Housemarque)، توسعه‌دهنده‌ی Returnal، قصد دارد تا باز هم به چنین تعادلی برسد. نکته‌ی هیجان‌انگیز در مورد Returnal، استفاده از المان‌های ژانر وحشت برای رسیدن به چنین هدفی است.

هری کروگر به تازگی در مصاحبه‌ای با Mobile Syrup، صحبت‌هایی در مورد Returnal کرده است. به گفته‌ی کروگر، ذات لایه‌لایه‌ی روایت بازی و سوالات زیادی که از بازی‌باز پرسیده می‌شود، باعث بالا رفتن ارزش تکرار آن می‌شود. کروگر در این باره گفت:

با Returnal ما قصد داریم تا داستانی را خلق کنیم که از شما سوالات زیادی پرسیده و هم‌چنین ترسناک و مرموز است. برای همین با به پایان رساندن بازی، سوالاتی خواهید داشت که دوست دارید به پاسخ آن‌ها دست یابید. برای همین بازی را دوباره تجربه خواهید کرد و اطلاعات بیشتری را بررسی می‌کنید. Returnal پروژه‌ی هیجان‌انگیزی بوده و دوست داریم نحوه‌ی داستان‌گویی هاوس‌مارکی را هم به جهان نشان دهیم.

Returnal در تاریخ ۳۰ آوریل ۲۰۲۱ (جمعه، ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰) به صورت انحصاری بر روی پلی‌استیشن ۵ عرضه خواهد شد.

29
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید