بازی Dead Island 2 بر روی کنسول‌های نسل نهمی نیز عرضه خواهد شد

۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۸

تیم سازنده‌ی بازی Dead Island 2 سرانجام به تایید شایعات پیرامون این عنوان پرداخت و اعلام کرد که در حال  توسعه‌ی آن بر روی کنسول‌های نسل نهمی نیز هست.

Dead Island 2 از سری عناوین جذاب در سبک‌های اکشن، ترسناک و نقش‌آفرینی است که آن را باید در دسته‌ی بازی‌های عجیب قرار داد؛ چرا که انتشار آن بارها و بارها با تاخیر مواجه شده و روند توسعه‌ی آن دستخوش تغییرات مختلفی شده است. معرفی این اثر ابتدا به سال ۲۰۱۴ میلادی برمی‌گردد. تا به حال شرکت ناشر این بازی چندی بار عوض شده است و در نهایت دیپ سیلور (Deep Silver) وظیفه‌ی آن را به عهده گرفت. قابل ذکر است که استودیوی دمباستر (Dambuster) نیز ساخت آن را در دست دارد.

بازی Dead Island 2 ابتدا قرار بود تنها بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار گیرد. حال امروز در خبر خوبی مطلع شدیم که تیم سازنده مشغول توسعه‌ی این عنوان برای کنسول‌های نسل نهمی شامل پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس و اس نیز هست. البته این را نمی‌توان خبر عجیبی در نظر گرفت؛ چرا که در گذشته شایعات زیادی در این مورد به دست بازی‌بازان می‌رسید. در نهایت باید منتظر بود و دید که سازندگان چه عملکردی را از خود به جای خواهند گذاشت.

فعلا هیچ اطلاعاتی در خصوص تاریخ انتشار بازی Dead Island 2 مشخص نیست و باید منتظر اخبار پیش رو از سوی سازنده و ناشر آن باشیم. به محض عرضه‌ی این اخبار، تیم گیمفا آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهد گذاشت.

16
1
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید