تمام ویدیوهای فاش شده از بازی Elden Ring را مشاهده کنید

۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۳

امروز ویدیوهای زیادی از بازی Elden Ring فاش شد و به نظر می‌رسد که ما به رونمایی رسمی نزدیک شده‌ایم. علاوه بر تریلر‌های این پست، ویدیوهایی از گیم‌پلی، محیط و نورپردازی بی‌نظیر بازی فاش شده است که آن‌ها را در این پست مشاهده می‌کنید.

در کنار تریلر فاش شده، اطلاعات زیر نیز توسط وبسایت VGC به اشتراک گذاشته شده است:

  • منابع مختلف نزدیک به فرام‌سافتور (From Software) توضیح داده‌اند که به دلیل شیوع ویروس کرونا و محیا نبودن شرایط در استودیوهای ژاپنی برای کار از راه دور، برای نزدیک به یک سال مراحل توسعه‌ی این اثر متوقف شده بود.
  • در این تریلر نیز به مانند تریلر سینماتیک صدای یک راوی را می‌شنویم.
  • تریلر به طور کلی شامل مبارزات شبیه به سری سولز، یک اژدها در حال دمیدن آتش و مبارزات اسب‌سواری می‌شود.
  • در تریلر تاریخ عرضه مشخص نمی‌شود و همچنین منابع مختلفی می‌گویند که با وجود مشکلات پیش آمده برای تیم‌ توسعه، بعید است که در سال ۲۰۲۱ شاهد عرضه‌ی Elden Ring باشیم.

تمامی تریلرهای فاش شده را به صورت متصل به هم در ادامه می‌توانید مشاهده کنید. لازم به ذکر است که همچنان بخش‌های از ویدیو (یا ویدیوهای اصلی) به اشتراک گذاشته نشده‌اند.

دانلود

Elden Ring در زمان رونمایی برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی تایید شد و البته در حال حاضر تاریخ عرضه‌ی دقیقی مشخص نیست. با ورود به نسل بعد این احتمال وجود دارد که بازی برای نسل بعد نیز ساخته شود و یا این که به طور کلی یک اثر کاملاََ نسل بعدی باشد.

40
2
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید