بازی‌های جدید سرویس PlayStation Now مشخص شدند

۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۵

شرکت سونی عناوین جدید سرویس PlayStation Now را برای ماه مارس ۲۰۲۱ میلادی اعلام کرد.

طبق اطلاعات ارائه شده، بازی‌های Ace Combat 7: Skies Unknown, inFAMOUS: Second Son, Superhot و World War Z از روز آینده در دسترس کاربران سرویس PlayStation Now قرار خواهد گرفت. همچنین بازی‌ها Ace Combat تا تاریخ ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ (۳۱ می ۲۰۲۱) و عنوان World War Z تا تاریخ ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ (۶ سپتامبر ۲۰۲۱) بر روی این سرویس در دسترس خواهند بود.

بازی inFAMOUS: Second Son، توسط سازنده‌ی عنوان Ghost of Tsushima یعنی استودیوی ساکر پانچ (Sucker Punch) توسعه یافته است که یک اکشن ماجراجویی ابرقهرمانی را روایت می‌کند. بازی‌بازان در این بازی نقش فردی به نام دلسین رو (Delsin Rowe) را برعهده دارند که از قدرت‌های فوق بشری برخوردار است. تصمیمات شما بر روی شهر سیاتل و مردم آن تاثیرگذار خواهد بود.

بازی World War Z، ساخته‌ی استودیوی سیبر اینتراکتیو (Saber Interactive)، یک اثر تیراندازی سوم شخص است که بر روی بخش Co-Op و نبردهای چندنفره تمرکز دارد. با این حال این بازی از یک بخش داستانی نیز برخوردار است. شما می‌توانید بخش Co-Op آنلاین این بازی را حداکثر با ۴ بازی‌باز تجربه کنید. همچنین حالت‌های مختلف دیگری نیز در این بازی وجود دارد.

عنوان Superhot اثری در سبک تیراندازی اول شخص محسوب می‌شود که استودیوی Superhot Team توسعه یافته و منتشر شده است. این بازی از مکانیزم‌های سنتی عناوین تیراندازی اول شخص پشتیبانی می‌کند. با این حال، قابلیت حرکت آهسته (Slow Motion) نیز در هنگام تیراندازی در بازی وجود دارد. این بازی در سبک هنری مینیمالیستی، با دشمنانی به رنگ قرمز و سلاح‌هایی با رنگ سیاه ارائه شده است.

17
1
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید