تریلر جدیدی از بازی Deathloop با هدف ارائه ی توضیحات بیشتر منتشر شد

۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۳

شرکت بتسدا و استودیوی آرکین لحظاتی پیش تریلر جدیدی از بازی Deathloop منتشر کردند که طی آن، کارگردان این بازی به ارائه‌ی توضیحات و اطلاعات بسیار مفیدی در جهت شفاف‌شدن کلیت محتوای بازی می‌پردازد.

در واقع، دینگا باباکا (Dinga Bakaba) به عنوان کارگردان این بازی و به نمایندگی از استودیوی محبوب آرکین (Arkane) که عناوینی تحسین‌شده نظیر Dishonored را در کارنامه‌ی خود می‌بیند، سعی در موشکافی اسرار Blackreef در این تریلر دارد و به نوعی می‌خواهد تا بازی‌بازان و علاقه‌مندان Deathloop را از سردرگمی که به واسطه‌ی تریلرهای عجیب و غریب این بازی به آن دچار شدند، خارج کند.

همچنین، در توضیحات این تریلر متنی کوتاه نوشته شده که مطالعه‌ی آن خالی از لطف نیست:

DEATHLOOP چیست؟ دینگا باباکا از استودیوی آرکین شهر لیون قصد دارد در مورد رمز و رازهای Blackreef و نحوه‌ی شکستن این Loop را به شما توضیح دهد.

در DEATHLOOP با رمز و رازهای بسیار زیادی روبرو خواهید شد که باید توسط شما حل شود. اما علت ایجاد شدن این Loop چه بوده است؟ چه کسانی تماشاگران شما هستند؟ چرا همه‌ی افراد در Blackreef به فراموشی مبتلا هستند؟ جولیانا کیست و چرا قصد کشتن Colt را دارد؟ چرا همه افراد در این جزیره ماسک دارند؟ چگونه Colt قادر خواهد بود تا این Loop را شکسته و از این جزیره فرار کند؟

اگر موارد بالا همچنان برای شما سوال است، پس تریلر تشریح کننده‌ی بازی را مشاهده کنید.

در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده کنید:

دانلود ویدیو با کیفیت ۴۸۰ دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰  |  دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰

بازی DEATHLOOP  در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۲۱ می ۲۰۲۱) برای کنسول پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

12
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید