احتمال انتشار بازی Elden Ring در سال ۲۰۲۱ بسیار ضعیف است

۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۱

طبق آخرین گزارش‌ها و به نقل از یکی از افراد نزدیک به تیم توسعه‌ی بازی مورد انتظار Elden Ring، به دلیل اختلال پیش آمده در روند توسعه‌ی این بازی، بسیار بعید است که شاهد اتمام پروسه‌ی ساخت آن در سال ۲۰۲۱ باشیم.

به عبارتی دیگر، آخرین گزارش معتبر منتشر شده پیرامون شرکت بندای نامکو (BANDAI NAMCO) از سوی نشریه‌ی VGC، حاوی خبرهای خوب و البته بدی برای طرفداران بازی Elden Ring است. اما روی خوش این گزارش خطاب به طرفدارانی است که بی‌صبرانه منتظر تماشای تریلری از این بازی هستند و با توجه به فاش شدن ویدیو و تصاویری از تریلر بازی، احتمال انتشار رسمی آن حتی در ساعات پیش رو بسیار بالا خواهد بود. اما از طرفی دیگر، یکی از افراد نزدیک به استودیوی فرام‌سافت‌ور (FromSoftware) مدعی شده است که به دلیل شیوع ویروس کرونا روند ساخت بازی دچار اختلال شده و بعید است که ساخت بازی در سال ۲۰۲۱ به پایان برسد.

افرادی که از روند توسعه‌ی این بازی آگاهی و اطلاعات دارند در تماسی با نشریه‌ی VGC اعلام کردند که به دلیل اعمال محدودیت‌های کرونایی از حدود یک سال گذشته، تیم توسعه‌ی بازی مجبور به ادامه‌ی روند فعالیت‌های خود از راه دور بوده که همین موضوع پروسه‌ی ساخت بازی را با مشکلات قابل توجه‌ای روبرو کرده است. بنابراین، بعید خواهد بود که ساخت بازی Elden Ring در سال ۲۰۲۱ به پایان برسد.

علاوه بر این، گزارش مذکور در کنار تمامی موارد بالا شایعه‌ی اخیر منتشر شده در ردیت، مبنی بر تاخیر خوردن چند باره‌ی زمان انتشار بازی را نیز تایید می‌کند. به هر ترتیب، احتمال رونمایی و انتشار تریلر رسمی از این عنوان، هم‌اکنون بیش از هر زمان دیگری قوت یافته است و می‌توان منتظر عملی شدن این اتفاق از سوی بندای نامکو در آینده‌ای بسیار نزدیک بود.

بازی Elden Ring، هم‌اکنون توسط استودیوی فرام‌سافت‌ور تحت توسعه قرار دارد و وظیفه‌ی نشر آن را شرکت بندای نامکو بر عهده گرفته است.

17
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید