بازی Kena: Bridge of Spirits با قیمت ۴۰ دلار قابل خرید است

۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۷

چندی پیش و در جریان رویداد State of Play، سرانجام تاریخ انتشار بازی Kena: Bridge of Spirits مشخص شد. حال به‌تازگی مشخص شده است که این بازی با قیمت ۴۰ دلار فروخته می‌شود.

براساس اطلاعات منتشر شده، هم‌اکنون پیش‌خرید بازی Kena: Bridge of Spirits از طریق فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store) و فروشگاه پلی‌استیشن در دسترس است و برچسب قیمت ۴۰ دلاری این بازی در فروشگاه‌های مذکور دیده می‌شود. این قیمت مربوط به نسخه‌ی استاندارد بازی است و نسخه‌ی دیجیتالی دیلاکس با قیمت ۵۰ دلار به فروش می‌رود. این نسخه شامل یک آیتم نقره‌ای منحصر به فرد از Kena، یک پوسته‌ی طلایی و یک قطعه‌ی موسیقی خواهد بود.

از طرف دیگر، همه‌ی پیش‌خریدهای این بازی با با مجموعه‌ای از کلاه‌های جشنی ارائه می‌شوند. طبق اعلام استودیوی امبر لب (Ember Lab)، کلاه‌ها یک روش عالی  برای ردیابی و تعیین محل فاسد شدن محیط‌‍‌هاست. در حالی که ده‌ها کلاه در بازی Kena: Bridge of Spirits یافت می‌شود، این کلاه‌های مذکور فقط از طریق پیش‌خرید در دسترس قرار دارند.

بازی Kena: Bridge of Spirits در تاریخ ۲ شهریور ۱۴۰۰ (۲۴ آگست ۲۰۲۱) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

22
3
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید