چند به‌روزرسانی در سال جاری برای بازی Ghost Recon Breakpoint منتشر می‌شود

۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که برنامه‌های فراوانی در سال جاری برای بازی Ghost Recon Breakpoint در نظر دارد. ظاهرا قرار است چند به‌روزرسانی دیگر برای این اثر در دسترس قرار گیرد.

Ghost Recon Breakpoint از سری آثار جهان‌باز و تیراندازی به صورت سوم‌شخص است که ابتدا در سال ۲۰۱۹ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت. پشتیبانی تیم سازنده نیز تا این لحظه از بازی خوب بوده و هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی‌هایی برای آن در دسترس قرار گرفته است. پس از ورود به نسل نهم از بازی‌ها، این اثر بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس نیز عرضه شد و به طبع در آینده‌ای نزدیک باید شاهد افزایش هواداران آن باشیم. قابل ذکر است که شرکت یوبی‌سافت به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی این عنوان را به عهده داشته است.

به نظر می‌رسد که هنوز هم مشکلات عجیبی در بازی Ghost Recon Breakpoint به چشم می‌خورد و این اتفاق هواداران را آزرده خاطر کرده است. از همین رو، تیم سازنده در نظر دارد تا امسال چند به‌روزرسانی دیگر را برای این اثر در دسترس قرار دهد تا علاوه‌بر رفع باگ‌ها و نواقص گفته شده، قابلیت‌ها و محتویات تازه‌ای را هم به آن اضافه کند. این خبر از سوی یوبی‌سافت و در حساب رسمی توییتر منتشر شد. حال باید منتظر بود و دید که این تیم چه زمانی به وعده‌های خود عمل خواهد کرد. در خصوص انتشار بسته‌های الحاقی جدید هنوز خبری منتشر نشده است و طرفداران در این مورد بسیار مشتاق هستند.

در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون محتویات پیش رو برای بازی Ghost Recon Breakpoint، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

6
3
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید