احتمال دارد بازی Elden Ring در رویداد بعدی ایکس باکس نمایش داده شود

۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۸

براساس گزارش‌ها، مایکروسافت در تاریخ ۳ فروردین ۱۴۰۰ (۲۳ مارس ۲۰۲۱) میزبان یک رویداد بازی خواهد بود، جایی که آن‌ها قصد دارند در مورد عناوین انحصاری ایکس‌ باکس و بازی‌های بالقوه ترد پارتی صحبت کنند که یکی از گزینه های احتمالی Elden Ring است.

اخیراً شایعاتی درباره‌ی رویداد بزرگ بازی مایکروسافت به گوش می‌رسد و اشاره به برخی اخبار بزرگ دارد. در درجه‌ی اول برای بازی های بتسدا (Bethesda) پس از تکمیل مراحل خرید اعلام خواهند شد. طبق گفته‌ی پائول تورووت (Paul Thurrott)، مایکروسافت ظاهراً این رویداد بازی را در ۳ فروردین ۱۴۰۰ برگزار می‌کند. در حال حاضر، ما نمی‌دانیم که مایکروسافت دقیقاً چه برنامه‌ای برای نشان دادن در این رویداد دارد. آیا این یک رویداد شبیه Xbox Showcase در تابستان گذشته است؟ یکی از عناوین ترد پارتی احتمالی که در این نمایشگاه انتظار نمایشی از آن وجود دارد بازی Elden Ring است.

جدیدترین ساخته‌ی استودیوی فرام‌سافتور (Fromsoftware)، که مایکروسافت حق بازاریابی این بازی را دارد، در نمایشگاه E3 Xbox معرفی شد. علاوه بر این، Jeff Grubb قابل اعتماد خبری را منتشر کرده بود که ممکن است این بازی تا پایان مارس ۲۰۲۱ نمایش داده شود و از آنجا که رویداد Xbox در ۲۳ مارس برگزار خواهد شد، این موضوع امیدواری ما را برای وجود Elden Ring فراهم می کند.

39
2

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید