نائوکی هاماگوچی به تنهایی بازی Final Fantasy 7 Part 2 را کارگردانی خواهد کرد

۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۷

تتسویا نائومورا (Tetsuya Nomura) اعلام کرد که قسمت دوم بازی Final Fantasy VII را کارگردانی نمی‌‎کند.

نائومورا در مصاحبه‌ی اخیر خود با Famitsu اعلام کرد که نائوکی هاماگوچی (Naoki Hamaguchi)، به تنهایی کارگردان قسمت ۲ خواهد بود. او در ادامه افزود:

از آنجا که ما توانستیم گیم‌پلی پایه را در قسمت اول Final Fantasy 7 Remake تقویت کنیم و توانستیم آنچه را که در آینده به آن نیاز داریم بهبود دهیم . مشارکت اساسی من در کار تغییر محسوسی نخواهد کرد، بنابراین لطفاً از ما حمایت مستمر کنید.

در اکثر موارد، به نظر می‌رسد که ساختار اصلی خلاقانه‌ی دنباله‌ی این بازی، از گیم پلی آن گرفته تا داستان گویی، تقریباً ثابت بماند. با این حال جالب است که ببینیم  هاماگوچی به عنوان تنها کارگردان چگونه بازی را مدیریت خواهد کرد. جزئیات بیشتری درباره قسمت دوم فاش نشده است.

در همین حال، Final Fantasy 7 Remake Intergrade در تاریخ ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ (۱۰ ژوئن ۲۰۲۱) برای کنسول پلی‌استیشن ۵ عرضه می‌شود و شامل چندین پیشرفت گرافیکی نسبت به بازی اصلی خواهد بود. همچنین این یک خط داستانی جدید با Yuffie وجود خواهد داشت.عناوین دیگری شامل یک بازی بتل رویال به نام Final Fantasy 7: The First Soldier امسال برای گوشی‌های هوشمند دارای سیستم عامل iOS و اندروید منتشر می‌شود و بازی Final Fantasy 7: Ever Crisis نیز برای گوشی‌های هوشمند در سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد.

17
1
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید