گزارش: قابلیت افزایش حجم حافظه‌ی SSD در تابستان به پلی‌استیشن ۵ اضافه خواهد شد

۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۷

همان‌ طور که احتمالاً می‌دانید، کنسول پلی‌استیشن ۵ از یک حافظه‌ی SSD سفارشی استفاده می‌کند. به همین خاطر، برخلاف کنسول‌های جدید مایکروسافت، در حال حاضر راهی برای گسترش حجم حافظه‌ی کنسول نسل نهم سونی وجود ندارد. حال اخیراً بخش ژاپن Bloomberg گزارش جدیدی را منتشر کرده است که به احتمال اضافه شدن این قابلیت به پلی‌استیشن ۵ در تابستان امسال اشاره می‌کند.

طبق اطلاعات منتشر شده، این قابلیت از طریق یک به‌روزرسان نرم افزاری جدید به پلی‌استیشن ۵ اضافه خواهد شد. جالب است بدانید که این به‌روزرسان همچنین سرعت چرخش فن خنک کننده‌ی کنسول را نیز بهبود خواهد داد. با توجه به این که دارندگان پلی‌استیشن ۵ قرار است یک حافظه‌ی SSD جدید را به کنسول اضافه کنند، این موضوع کاملاً منطقی به نظر می‌رسد. چراکه حتماً باید احتمال داغ شدن کنسول در نظر گرفته شده و راهکاری برای جلوگیری از رخ دادن این اتفاق ارائه شود.

به لطف عناوین بزرگی مانند Call of Duty: Black Ops Cold War و Call of Duty: Warzone، فضای ذخیره سازی به یک مشکل آزار دهنده برای برخی از کاربران تبدیل شده است. خوشبختانه خبر خوب این است که پس از اضافه شدن قابلیت افزایش حافظه‌ی SSD به پلی‌استیشن ۵، بازی‌بازان می‌توانند فضای ذخیره سازی کنسول خود را افزایش دهند و بازی‌های بیشتری را نصب کنند.

22
3
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید