بازی Monster Hunter Rise در سال ۲۰۲۲ برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

بازی Monster Hunter Rise یکی از عناوین مورد انتظار کنسول نینتندو سوییچ به شمار می‌رود. با این حال به گفته‌ی تهیه‌کننده‌ی بازی، این اثر در آینده برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر خواهد شد.

آقای Ryozo Tsujimoto، تهیه‌کننده‌ی Monster Hunter Rise، در مصاحبه با IGN ژاپن اعلام کرد این بازی در اوایل سال ۲۰۲۲ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد. وی در این باره گفت:

ما درخواست‌های زیادی از سوی طرفداران و به ویژه بازی‌بازان خارج از ژاپن برای انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Monster Hunter Rise داشتیم. بنابراین تصمیم گرفتیم این بازی را نیز را برای رایانه‌های شخصی منتشر کنیم. هدف ما انتشار آن در اوایل سال ۲۰۲۲ است.

نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Monster Hunter Rise در دست توسعه قرار دارد و به گفته‌ی تهیه‌کننده‌ی بازی، جزئیات بیشتر در زمان مناسب ارائه خواهد شد. البته پیش از هکرها اطلاعاتی از برنامه‌های آینده‌ی شرکت کپ‌کام (Capcom) را فاش کرده‌ بودند که در بخشی از آن به انتشار بازی Monster Hunter Rise برای رایانه‌های شخصی اشاره شده بود.

طبق اطلاعات فاش شده، بازی Monster Hunter Rise به مدت ۶ ماه در انحصار کنسول نینتندو سوییچ خواهد بود و نینتندو مبلغ ۶ میلیون دلار برای انحصاری زمانی به کپ‌کام پرداخت کرده است. همچنین گفته شده است که بازی Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin نیز برای رایانه‌های شخصی در راه خواهد بود. شرکت کپ‌کام قرار است در ماه آینده‌ی میلادی یک رویداد دیجیتالی ویژه برای Monster Hunter برگزار نماید و احتمال دارد اطلاعات بیشتری از بازی مذکور ارائه شود.

بازی Monster Hunter Rise در تاریخ ۶ فروردین ۱۴۰۰ (۲۶ مارس ۲۰۲۱) برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

6
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Mbgol2000 گفت:

  فقط کافیه مایکروسافت ویندو و بیاره روی ایکس باکس تا هیچ بازی انحصاری براش وجود نداشته باشه، اگه اینکار و بکنه تیر اخر و به سونی میزنه، نه میتونه بیاره روی پی سی اونوقت نه میتونه روی پی اس فایو فقط بده گیرم تا دو سال دیگه سی میلیون بفروشه چقدر ریسک داره که هر بازی چقدر میفوشه؟ نهایت مجبور میشه ببره رو پی اس فور دوباره

  16
  8
  • tinytoon گفت:

   عجب تحلیلگری هستی تو . اگه مایکروسافت ویندوز رو بیاره روی ایکس باکس اونوقت کدوم احمقی میره از استور ایکس باکس بازی بخره همه میرن از استیم بازی میخرن یا کرکی بازی میکنند این وسط جز ضرر روی سخت افزار سریز ایکس چی گیر مایکروسافت میاد ؟

   6
   3