گزارش: نسخه‌ی بعدی Dragon Age یک بازی کاملاً تک‌نفره خواهد بود

۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۲

طبق گزارش جدید بلومبرگ (Bloomberg)، شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) به استودیوی بایوور (Bioware) اجازه داده است تا همه‌ی قسمت‌های برنامه‌ریزی شده برای بخش چندنفره را از نسخه‌ی بعدی سری Dragon Age حذف کند. بنابراین اثر مذکور به صورت یک بازی کاملاً تک‌نفره منتشر خواهد شد.

بر اساس این گزارش منتشر شده، الکترونیک آرتس به دنبال موفقیت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order و همچنین شکست بازی آنلاین Anthem، تصمیم گرفته است تا نسخه‌ی جدید Dragon Age را به صورت یک اثر نقش‌آفرینی تک‌نفره منتشر نماید و همه‌ی قسمت‌های بخش چندنفره را حذف کند.

ساخت نسخه‌ی جدید Dragon Age در سال ۲۰۱۵ میلادی آغاز شد. با این حال بازی مذکور در سال ۲۰۱۷ ریبوت شد و به دنبال آن مایک لیدلاو (Mike Laidlaw)، کارگردان خلاق این اثر از پروژه‌ کناره‌گیری کرد. این بازی در سال ۲۰۱۸ به صورت رسمی معرفی شد. گزارش شده است که برخی از رهبران تیم توسعه در استودیوی بایوور به شدت برای تک‌نفره ماندن این بازی تلاش کردند که به نظر می‌رسد سرانجام به مقصود خود رسیده‌اند.

تاکنون تاریخ انتشار نسخه‌ی بعدی Dragon Age مشخص نشده است. آخرین تریلر این بازی در جریان رویداد The Game Awards 2020 به نمایش درآمد.

22
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید