احتمالا هنری کویل به حضور در نسخه‌ی بعدی Mass Effect اشاره کرده است

۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۳

به تازگی آقای هنری کویل (Henry Cavill)، یکی از فوق ستارگان مشهور دنیای Hollywood که در نقش سوپرمن به ایفای نقش پرداخته و اکنون در نقش گرالت در پروژه‌ی The Witcher شبکه‌ی Netflix تا حدودی با دنیای بازی‌های ویدئویی پیوند خورده است، تصویری را بر روی حساب کاربری خود منتشر کرد که حدس و گمان‌هایی را در مورد حضور مستقیم این شخص در یک عنوان ویدئویی به راه انداخت.

همان‌طور که گفته شد، هنری کویل در سریال The Witcher شبکه‌ی Netflix به ایفای نقش پرداخته است و با این که این سریال بر اساس رمان‌های The Witcher ساخته شده اما تاثیرات غیر قابل انکاری از بازی‌های ویدئویی این سری گرفته است. همین امر نیز به موفقیت و محبوبیت بسیار زیاد این سریال منجر شد. البته آقای هنری کویل خود یکی از بازی‌بازان ویدئویی به شمار می‌آید و حتی در مقاطعی در توسعه‌ی برخی بازی‌ها نیز مشارکت داشته است؛ از همین رو نمی‌توان او را بیگانه با دنیای بازی‌های ویدئویی به حساب آورد. با این حال، هنزی کویل تاکنون حضور در این صنعت را به صورت حرفه‌ای نپذیرفته است اما احتمال دارد در آینده شاهد حضور وی در یک عنوان ویدئویی بزرگ باشیم.

اخیرا آقای هنری کویل بر روی حساب کاربری اینستاگرام خود تصویری را منتشر کرد که در اتاق گریم قرار دارد و به نظر می‌رسد در حال آماده‌سازی خود برای سریال The Witcher باشد. وی یک کاغذ تار شده را نیز در تصویر گنجانده است و به یک پروژه‌ی مخفی اشاره دارد.

با این حال شاید آقای کویل تصورش را هم نمی‌کرد که جامعه‌ی بازی‌بازان به سرعت به موشکافی تصویر تار شده بپردازند. در نهایت برخی از کاربران با استفاده از نرم‌افزارهای مخصوص، تصویر تار شده را به صورت خوانا درآورده و متنی که آقای کویل به همراه عبارت “پروژه‌ی مخفی” به کار برده بود را رمزگشایی کردند. طبق کلماتی که در این متن وجود دارند، کلملا مشخص شد که از متن ویکی‌پدیای بازی Mass Effect 3 برداشته شده و همین امر حدس و گمان‌های بسیاری را در مورد ایفای نقش این بازیگر شناخته شده در نسخه‌ی بعدی از سری Mass Effect به راه انداخت.

در حال حاضر هنوز مشخص نیست که منظور این ستاره‌ی هالیوودی از قرار دادن این متن تار شده به همراه عبارت “پروژه‌ی مخفی” چه بوده است. علاوه بر احتمال حضور وی در نسخه‌ی بعدی سری Mass Effect، حتی می‌توان به ساخته شدن یک سریال یا فیلم سینمایی اقتباسی از سری مذکور نیز اشاراتی داشت.

16
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید