محیطبان نیواح، فرمان رئیس جمهور و ثبت روز ملی محیطبان

۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹

استودیو نیو که امسال ستاره جدید خود را معرفی کرد دیروز در خبری ثبت روز ملی محیطبان در تقویم ایران را تبریک گفت.

خبر زیر به نقل از صفحه اینستاگرام استودیو سرگرمی های نیو آمده است:

” امسال در سالروز ولادت امام هشتم (ع) با رونمایی کاراکتر کارتونی جدید محیطبان نیواح،
توسط استودیو نیو، فرهود فرمند پدیدآورنده این کاراکتر، روز رونمایی را به جهت حمایت از سالها مطالبه محیطبانان کشور، برای معرفی جدیدترین اثرش «روز محیطبان» قلمداد کرد. این اقدام همچون جرقه ای غیرت محیطبانانی که در ساخت اولین محصول دیجیتال محیطبان نیواح، یعنی کتاب خاطرات محیطبان محیطبانان مشارکت داشتند و سالها پیگیر این مطالبه بودند، شعله ور ساخت.
محیطبان عزت پور، محیطبان تحسین شده و با سابقه سازمان محیط زیست کشور که خاطرات وی در کتاب خاطرات محیطبان نیواح آمده با تهیه نامه و جمع آوری بالغ بر ۶۰۰۰ امضاء از استانهای مختلف در صفحه کارزاری که برای مطالبه ثبت روز ملی محیطبان آماده شده بود، این مطالبه را با حمایت نهایی سازمان محیط زیست کشور به ثمر نشاند.
رئیس جمهور، حسن روحانی امروز طی ابلاغی آنی، دستور ثبت روز ملی محیطبان در تقویم رسمی کشور را صادر کرد.
تبریک به همه ایرانیان!”

ما هم به نوبه خود این خبر خوشحال کننده را به علاقمندان، استودیو نیو و تیم کتاب خاطرات محیطبانانش تبریک میگوییم. این اتفاق یکی از نمونه های مثال زدنی از تأثیر موثر و مفید مدیا بعنوان یک منبع الهام بخش و مشوق برای حرکتهای فرهنگی و اجتماعیست که توانسته در درجه اول جامعه مورد تبلیغ خود را برای دریافت مطالباتش مجدد به حرکت درآورد. «روز ملی محیطبان» در تقویم رسمی کشور ثبت شد!

4
4
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.