به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Destiny 2 منتشر شد

6 اسفند 1399 - 10:01

استودیوی بانجی (Bungie) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز به‌روزرسانی تازه‌ای را برای بازی Destiny 2 در دسترس قرار داد. هدف اصلی سازندگان برای انتشار این به‌روزرسانی، رفع بسیاری از باگ‌ها و مشکلات بوده است.

همان‌طور که اطلاع دارید، Destiny 2 از سری عناوین هیجان‌انگیز در سبک‌های اکشن و تیراندازی است که اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت. البته هم‌اکنون نسخه‌های سرویس گوگل استدیا، پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس آن هم قابل تجربه است. با این که زمان زیادی از عرضه‌ی بازی می‌گذرد، اما تیم سازنده همچنان به پشتیبانی خود ادامه می‌دهد و سعی دارد تا به محبوبیت آن اضافه کند. در همین راستا، چند بسته الحاقی بزرگ تا این لحظه برای این بازی منتشر شده است که از میان آن‌ها باید به Beyond Light اشاره داشت. ضمنا سازندگان چندی پیش برنامه‌های خود را برای سال جاری مطرح کردند که به‌روزرسانی‌های زیادی در میان آن‌ها به چشم می‌خورد. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به سبک‌های ذکر شده هستید، Destiny 2 را به هیچ عنوان از دست ندهید. قابل ذکر است که دو استودیوی بانجی و اکتیویژن (Activision) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده داشته‌اند.

ظاهرا بازی Destiny 2 هنوز هم مشکلاتی در خود دارد که بازی‌بازان را آزار می‌دهد. در چند وقت اخیر، گزارش‌هایی در خصوص ایرادات این اثر به دست سازنده‌ها رسید و به همین دلیل، آن‌ها فورا به منظور رفع این نواقص اقدام کردند. به‌روزرسانی ۳٫۱٫۰٫۱ این بازی نیز امروز در همین زمینه در دسترس قرار گرفت که هواداران به هیچ وجه نباید آن را از دست بدهند. برخی باگ‌ها در گیم‌پلی این اثر باعث می‌شد که بازی‌بازان نتوانند به مسیر خود ادامه دهند. حال با وجود این به‌روزرسانی، اکثر این مشکلات برطرف شده و لذت تجربه‌ی آن هم دوچندان است. بانجی اعلام کرده است که در به‌روزرسانی‌های بعدی علاوه‌بر رفع سایر ایرادات، محتویات تازه و جذابی را هم به بازی خواهد آورد.

در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Destiny 2، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

 

meysambpro_gamer93
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید