ظاهراً نسخه‌ی نسل بعدی ایکس‌باکس Marvel’s Avengers فاقد برخی از ویژگی‌های پلی‌استیشن ۵ است

۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۹
Marvel's Avengers

اگرچه Marvel’s Avengers نتوانست در حد انتظار اسکوئر انیکس (Square Enix) عمل کند، اما ظاهراً این شرکت قصد ندارد این عنوان را کنار بگذارد. همان طور که اطلاع دارید، نسخه‌ی نسل بعدی بازی بالاخره در ماه آینده منتشر خواهد شد. حال اخیراً اطلاعات بیشتری در مورد ویژگی‌های نسخه‌ی نسل بعدی Marvel’s Avenges منتشر شده است و این طور که به نظر می‌رسد، نسخه‌ی ایکس‌باکس فاقد برخی از ویژگی‌ها است.

حساب رسمی توییتر Marvel’s Avenges اخیراً تصویر جدیدی را منتشر کرده است که ویژگی‌های فنی و بهبود‌های اعمال شده بر روی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ از جمله پشتیبانی از نرخ فریم ۶۰ و حالت‌های Performance و ۴K را نشان می‌دهد. علاوه بر این، نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی Marvel’s Avenges دارای بارگزاری سریع‌تر بوده و از نظر صوتی نیز بهبود‌هایی را داشته است.

 

از طرف دیگر، ظاهراً نسخه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس Marvel’s Avenges کمی متفاوت است. اگرچه این بازی با رزلوشن Native 4K (ایکس‌باکس سر ایکس) و ۱۴۴۰P (ایکس‌باکس سری اس) بر روی پلتفرم مایکروسافت اجرا می‌شود، اما در تصویر مربوط به نسخه‌ی ایکس‌باکس به حالت‌های Performance و ۴K اشاره‌ای نشده است. همچنین این نسخه از بازی نیز فاقد پشتیبانی از Spatial Audio است. جالب است بدانید که حساب رسمی توییتر Marvel’s Avenges تصویر مربوط به ویژگی‌های نسخه‌ی نسل بعدی ایکس‌باکس را منتشر نکرده است. در واقع این طور که به نظر می‌رسد، توسعه دهندگان این فهرست را برای بازی‌بازان ارسال کرده‌اند و جزئیات آن نیز از طریق کاربران به اشتراک گذاشته شده است.

بازی Marvel’s Avenges هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم‌های گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. این در حالی است که نسخه‌ی نسل بعدی این عنوان در تاریخ ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ (۱۸ مارس ۲۰۲۱ میلادی) منتشر خواهد شد.

15
9
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید