باگ جدید Call of Duty: Warzone به شما اجازه‌ی شلیک به هنگام رانندگی را می‌دهد

5 اسفند 1399 - 16:43

به تازگی باگ جدیدی در Call of Duty: Warzone کشف شده که به بازی‌بازان اجازه‌ی شلیک اسلحه به هنگام رانندگی را می‌دهد. البته به شرطی که برای فعال کردن این باگ سرعت عمل کافی را داشته باشید.

بازی‌بازان Call of Duty: Warzone به استفاده از حقه‌ها و باگ‌های مختلف برای پیروزی در این بتل رویال عادت دارند. هر روز هم باگ یا حقه‌ی جدیدی توسط بازی‌بازان کشف شده که باعث بهبود شانس پیروزی می‌شود. Call of Duty: Warzone بازی‌بازان زیادی داشته و هر نفر با روش‌های خاص خود به دنبال پیروزی است. حال وقتی یک بازی Solo را امتحان می‌کنید، باید آماده‌ی وفق دادن خود با محیط باشید.

وسایل نقلیه در Warzone، طوری طراحی شده‌اند که یک نفر باید آن‌ها را رانده و سایرین هم شلیک کنند. با این حال در Solo خبری از هم‌تیمی نبوده و راندن وسیله‌ی نقلیه بدون پشتیبانی، ممکن است حرکتی ریسکی باشد. بهتر است بگوییم که این حرکت ریسکی بود. یکی از کاربران Reddit موفق به کشف روشی شده که در آن می‌توانید هم‌زمان با سواری گرفتن از یک ماشین، به تیراندازی هم بپردازید.

برای پیاده‌سازی این حقه، نیاز به سرعت عمل بالایی دارد. در واقع وقتی در حال راندن یک ماشین هستید، می‌توانید از آن خارج شده و در صورت داشتن سرعت عمل کافی، سریعا به بالای سقف آن بروید. در این حالت ماشین به حرکت خود ادامه داده و شما می‌توانید خشاب خود را بر روی سایرین خالی کنید. در این حالت می‌توانید دوباره به داخل ماشین هم برگشته و به رانندگی خود ادامه دهید.

البته این حرکت هم در نوع خود ریسکی است. چرا که ممکن است در تلاش برای رسیدن به سقف ماشین، توسط خود ماشین زیر گرفته شده و بمیرید. هم‌چنین این حقه تنها بر روی ماشین‌های جیپ کار کرده و سایر ماشین‌ها کمی برای این کار بزرگ هستند. این حقه‌های Call of Duty: Warzone ممکن است در مواقعی به کار شما آیند. با این حال استفاده کردن یا نکردن از آن‌ها، به مهارت و سرعت عمل خودتان بستگی دارد.

Call of Duty: Warzone در حال حاضر بر روی پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی به صورت رایگان در دسترس است.

GoryGhostمعین سلیمانیmeysambDk-_-ManErfan nakhaee
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید