گیفت کارت
گیفت کارت

احتمال ریمستر شدن بازی Gears of War 2 وجود دارد

۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۰

پیامی مرموز از سوی حساب کاربری رسمی توییتر Gears of War، باعث شده تا بسیاری از هواداران، فکر کنند که یک ریمستر از بازی محبوب Gears of War 2 در دست توسعه است.

این پیام در واقع یک تصویر بدون هیچ توضیح اضافه است. در این تصویر می‌توانید دستی را ببینید که چندین پلاک COG را نگه داشته است. دلیل اینکه بسیاری از هواداران معتقدند این اشاره‌ای به ریمستر Gears of War 2 است، شباهت آن به باکس آرت دومین نسخه‌‌ی Gears of War است. در واقع باکس آرت Gears of War 2، مارکس فینیکس (Marcus Fenix) را در حال نگه داشتن چند پلاک COG نشان می‌دهد. این شباهت با اینکه آن قدر زیاد نیست، دلیل کافی برای بسیاری از هواداران بوده تا یک ریمستر از Gears of War 2 را متصور شوند.

تصویر منتشر شده از حساب کاربری توییتر Gears of War

البته حقیقت محتمل‌تر، ارتباط این تصویر با فصل بعدی محتوای بخش چندنفره‌ی Gears 5 است. چند وقتی از آغاز Operation 5 در Gears 5 گذشته و احتمالا آغاز Operation 6 نزدیک است. در غیر این صورت، باز هم احتمالا کوآلیشن (Coalition) به چیزی مربوط به Gears 5 اشاره دارد. نظر شما چیست؟ آیا ریمستری از Gears of War 2 در راه است؟ آیا اصلا با توجه به قابلیت‌های Backwards Compatibility ایکس‌باکس، نیازی به Gears of War 2 است؟

Gears 5 در حال حاضر بر روی ایکس‌باکس سری ایکس/اس، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

43
6
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید