به زودی محتویات جدیدی به بازی Hunt: Showdown اضافه خواهد شد

5 اسفند 1399 - 10:05

استودیوی کرایتک (Crytek) امروز به مناسبت سه ساله شدن انتشار بازی Hunt: Showdown اعلام کرد که به زودی محتویات تازه و جذابی را به این اثر اضافه خواهد کرد.

Hunt: Showdown را باید عنوانی در سبک‌های اکشن و تیراندازی به صورت سوم‌شخص به حساب آورد که ابتدا در سال ۲۰۱۸ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی نیز قرار گرفت. خوشبختانه پشتیبانی تیم سازنده در این مدت بسیار خوب بوده و همین قضیه، محبوبیت بازی را دو چندان کرد. اکنون بیش از سه میلیون بازی‌باز مشغول تجربه‌ی این عنوان هستند که آمار خوبی به حساب می‌آید. بنابراین در صورتی که شما هم از علاقه‌مندان به این ژانرها هستید، Hunt: Showdown را به هیچ عنوان از دست ندهید. گفتنی است که استودیوی کرایتک به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است.

حال دقیقا سه سال از انتشار بازی Hunt: Showdown می‌گذرد و تیم سازنده به همین مناسبت، برنامه‌های جذابی در سر دارد. ظاهرا اضافه شدن دشمنان، حالت‌ها، سلاح‌ها، نقشه‌ها و باس‌های تازه‌ای در دستور کار قرار دارد. همه‌ی این‌ها به وسیله‌ی چند به‌روزرسانی در اختیار هواداران قرار خواهد گرفت. این محتویات باعث می‌شوند تا تنوع بیشتر و بهتری را در بازی شاهد باشیم. نخستین به‌روزرسانی در نظر گرفته شده نیز قرار است ماه آینده و در تاریخی نامشخص به منتشر شود. از تاریخ عرضه‌ی سایر به‌روزرسانی‌های دیگر بازی نیز هنوز اطلاعی در دست نیست اما به محض دریافت اخبار بیشتر در این مورد، تیم گیمفا آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهد گذاشت.

meysamb
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید