تاریخ انتشار بازی Pascal’s Wager: Definitive Edition مشخص شد

5 اسفند 1399 - 09:53

تیم سازنده‌ی بازی Pascal’s Wager: Definitive Edition که در گذشته به معرفی این عنوان پرداخته بود، امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی آن را مشخص کرد. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از این بازی در دسترس قرار گرفته است.

Pascal’s Wager: Definitive Edition عنوانی در سبک Souls-like است که آن را باید نسخه‌ای بهبود یافته از بازی Pascal’s Wager به حساب آورد. این بازی قرار است محتویات و کیفیت بیشتری را با خود به همراه داشته باشد و انتظا می‌رود که عده‌ی زیادی هم از آن استقبال نمایند. در این عنوان باید هدایت کاراکتری قدرتمند را به دست گرفته و با شمشیر خود دشمنان زیادی را از بین ببرید. بازی فقط به مبارزات ختم نمی‌شود و حل معماهای عجیب و پیچیده هم بخش مهمی از آن به حساب می‌آید. پس در صورتی که از دوستداران این عناوین هستید، Pascal’s Wager: Definitive Edition را به هیچ وجه از دست ندهید. گفتنی است که دو استودیوی جاینت گلوبال (Giant Global) و ورکس تیپس‌ورکس (Works TipsWorks) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده دارند.

نسخه‌ی اصلی بازی فوق ابتدا بر روی گوشی‌های هوشمند منتشر شد و پس از مدتی به دست دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی رسید. حال Pascal’s Wager: Definitive Edition قرار است با کیفیت و گرافیک بالاتر در تاریخ ۲۲ اسفند ۱۳۹۹ (۱۲ مارس ۲۰۲۱ میلادی) تنها برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گیرد. ظاهرا تیم سازنده در نظر دارد تا بلافاصله پشتیبانی خود را از این نسخه آغاز نماید. انتشار چند به‌روزرسانی و بسته الحاقی برای این اثر، از اهداف بلند مدت این تیم به حساب می‌آید. عرضه‌ی نسخه‌ی کنسولی این بازی نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و در نهایت باید دید که آیا این اتفاق رخ می‌دهد یا خیر.

در صورت دریافت اخبار بیشتر در مورد بازی Pascal’s Wager: Definitive Edition، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید تریلر تازه‌ای از آن را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

MrMehrdadmeysamb

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید