پیش از رویداد E3 جزئیات جدیدی از Elden Ring منتشر خواهد شد

5 اسفند 1399 - 02:21

بنا بر اظهارات عمران خان (Imran Khan) اینسایدر قابل اعتماد که قبلاً گفته بود تا سال ۲۰۲۲ هیچ خبری از Elden Ring دریافت نخواهیم کرد، به تازگی اعلام کرده اخبار جدیدی در مورد عنوان Elden Ring  قبل از رویداد E3 2021 در ماه ژوئن مطرح خواهد شد.

بازی در دست ساخت استودیوی فرام‌سافتور (Fromsoftware) به نام  Elden Ring احتمالاً یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۱ است، اما هنوز سازنده جزئیاتی از بازی را به ما نشان نمی‌دهد. از زمان انتشار اولین تریلر در E3 2019، هیچ چیز به دست ما نرسیده و طرفداران بازی‌های این استودیو مشتاق شنیدن اطلاعات بیشتر در مورد این عنوان نقش آفرینی هستند.

بسیاری از بازی‌بازان انتظار دارند که امسال اطلاعات بیشتری در مورد این بازی بشنوند و به گفته یکی از افراد معتبر عمران خان، هوادارن در نهایت می‌توانند خیلی زود اطلاعات جدیدی کسب کنند. خان در یکی از پخش‌های زنده توئیچ (Twitch) خود اظهار داشت که کاملاً متقاعد شده است که قبل از E3 2021 چیز جدیدی در مورد Elden Ring خواهیم دید. هنگامی که بینندگان وی سعی کردند اطلاعات بیشتری در این باره بدست آورند، عمران اظهار داشت که نمی‌تواند درباره‌ی Elden Ring بیشتر بگوید. خان اظهار داشت که ۸۰ درصد مطمئن است که این بازی در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد.

شاهرخCommander shepardSadeghMahyarMsmDk-_-Man
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید