کارگردان Sunset Overdrive بار دیگر به استودیوی اینسامنیاک گیمز پیوست

5 اسفند 1399 - 00:47

آقای درو ماری (Drew Murray)، کارگردان بازی Sunset Overdrive، با انتشار پیامی در توییتر از پیوستن دوباره‌ی خود به استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) خبر داد.

درو ماری در سال ۲۰۱۸ میلادی به استودیوی اینیشیتیو (The Initiative) پیوست و کار خود را به عنوان طراح ارشد بر روی بازی Perfect Dark آغاز کرد. وی مدتی پیش از اینیشتیو جدا شد و حال بار دیگر به استودیوی اینسامنیاک گیمز پیوسته است.

آقای ماری اولین بار در سال ۲۰۰۵ میلادی به استودیوی اینسامنیاک گیمز ملحق شد و به عنوان دستیار طراح کار خود را بر روی بازی تیراندازی اول شخص Resistance: Fall of Man شروع کرد. وی به مدت ۱۰ سال در این استودیو مشغول به کار بود و به عنوان طراح بر روی Ratchet and Clank Future: Tools of Destruction و همچنین به عنوان طراح ارشد بر روی بازی‌های Resistance 2 و Resistance 3 کار کرد. وی پیش از ترک اینسامنیاک گیمز به عنوان کارگردان بر روی بازی Sunset Overdrive مشغول به کار بود.

استودیوی اینسامنیاک گیمز در حال حاضر بر روی توسعه‌ی بازی Ratchet and Clank: Rift Apart کار می‌کند. این بازی قرار است در تاریخ ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ (۱۱ ژوئن ۲۰۲۱) به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۵ عرضه شود. همچنین گفته می‌شود نسخه‌ی بعدی بازی Marvel’s Spider-Man در دست ساخت قرار دارد، اما زمان معرفی آن هنوز مشخص نشده است.

NightFuryvasPlaystation x DiscordmeysambMohsenj74Erfan nakhaeeYatoXbox+Bethesda-amirhosein-End of activityY.RP.morganبهزاد خانSAMAN Ghost of SpartaA²S²pideymonoMahyarMsm@alistar
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید