تریلر گیم‌پلی جدید بازی It Takes Two منتشر شد

4 اسفند 1399 - 23:58

به تازگی تریلر گیم‌پلی جدیدی از It Takes Two، ساخته‌ی جدید هیزلایت استودیوز (Hazelight Studios)، منتشر شده است. در این تریلر شاهد صحبت کردن جوزف فارس (Josef Fares)، کارگردان بازی هم هستیم.

It Takes Two ادعا کرده که گیم‌پلی کوآپ و داستان‌گویی استودیوی هیزلایت را به سطح جدیدی می‌رساند. این بازی ماه آینده منتشر شده و الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، ناشر بازی، تریلر گیم‌پلی جدیدی را منتشر کرده است. در این تریلر جوزف فارس هم صحبت‌هایی داشته و توضیحاتی را در رابطه با گیم‌پلی بازی ارائه می‌دهد. تمرکز فارس بر روی تنوع زیاد گیم‌پلی این بازی بوده و این تریلر هم به خوبی نمایان‌گر این مهم است. در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده کنید:

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰p

با نگاهی به گیم‌پلی بازی می‌تواند متوجه منظور فارس از تنوع زیاد شد. در این تریلر شاهد بخش‌های پلتفرمینگ، اکشن و چندین مینی‌گیم متفاوت هستیم. فارس قول داده که کم‌تر از یک مکانیک دوبار استفاده شده و گیم‌پلی بازی هم به خوبی با داستان آن ارتباط خواهد داشت. به گفته‌ی فارس، این بازی بین ۱۴ تا ۱۵ ساعت خواهد بود. A Way Out، ساخته‌ی جدید هیزلایت، تقریبا نصف It Takes Two بود.

It Takes Two چندی پیش گلد شد و در تاریخ ۶ فروردین ۱۴۰۰ (۲۶ مارس ۲۰۲۱) بر روی پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

NightFuryCommander shepardEnd of activityP.morganAmirtheGRBmeysambDk-_-Man
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید