تمرکز FPS Boost در حال حاضر بر روی بازی‌های ایکس‌باکس وان است

4 اسفند 1399 - 23:03

FPS Boost، جدیدترین ویژگی ایکس‌باکس سری ایکس در رابطه با Backwards Compatibility، چندی پیش با پنج بازی نسبتا خوب در اختیار بازی‌بازان قرار گرفت. ظاهرا تمرکز مایکروسافت با این ویژگی فعلا بر روی بازی‌‌های ایکس‌باکس وان است.

پشتیبانی Backwards Compatibility مایکروسافت حقیقتا فوق‌العاده بوده است. اخیرا با FPS Boost این پشتیبانی به سطح جدیدی رسید. به کمک FPS Boost، بدون تغییر کد بازی‌ها می‌توان نرخ فریم آن‌‌ها را از ۳۰ به ۶۰ یا حتی بیشتر افزایش داد. در حال حاضر پنج بازی یعنی Watch Dogs 2، Far Cry 4، Sniper Elite 4، New Super Lucky Tales و UFC 4 از این ویژگی پشتیبانی می‌کنند. مایکروسافت هم قول داده تا در ادامه‌ی سال، شاهد افزوده شدن بازی‌ای بیشتری به این فهرست باشیم.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که مایکروسافت چگونه بازی‌هایی را برای افزودن به این فهرست انتخاب می‌کند؟ آیا شاهد اضافه شدن بازی‌های ایکس‌باکس ۳۶۰ یا حتی ایکس‌باکس اصلی به این فهرست خواهیم بود؟ به گفته‌ی جیسون رونالد (Jason Ronald)، کارگردان مدیریت برنامه‌های ایکس‌باکس، تمرکز تیم مایکروسافت در حال حاضر بر روی بازی‌های ایکس‌باکس وان است. رونالد در مصاحبه‌ای با Kinda Funny در این باره گفت:

در حال حاضر تمرکز ما کاملا بر روی نسل ایکس‌باکس وان است. چرا که بهترین نتیجه را از این بازی‌ها گرفته‌ایم. فعلا در حال بررسی آوردن این فناوری به نسل‌های قبلی ایکس‌باکس هستیم.

خوشبختانه بازی‌های ایکس‌باکس وان زیادی هستند که از ویژگی FPS Boost سود زیادی خواهند برد. طبق گزارشات اخیر، Dragon Age: Inquisition عنوان بعدی خواهد بود که به این فهرست اضافه خواهد شد.

RushFactorPlayStation Studios PS5Detroit:become walking dead is strangemeysambT800
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید