ادعای یک اینسایدر: Starfield از چند ماه پیش برای عرضه در سال ۲۰۲۱ هدف گذاری شده بود

۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۱

طبق ادعای یکی از اینسایدرهای صنعت بازی، عنوان مورد انتظار Starfield از چند ماه قبل برای انتشار در سال جاری میلادی هدف‌گذاری شده بود.

به‌تازگی اینسایدری به نام NateDrake در انجمن Resetera، در خصوص بازی Starfield صحبت کرده است. به گفته‌ی این اینسایدر، مایکروسافت و بتسدا (Bethesda) از چند ماه پیش در نظر داشتند تا بازی Starfield را در اواخر سال جاری میلادی عرضه کنند. البته به گفته‌ی وی، هنوز مشخص نیست که همه‌گیری COVID-19 چگونه بر روی این برنامه‌ریزی تاثیر داشته است.

وی در این باره گفت:

امیدواری زیادی برای انتشار بازی Starfield در سال جاری وجود داشته است. البته تاثیر ناشی از همه‌گیری COVID-19 بر روی عرضه‌ی بازی مشخص نیست، اما از چند ماه قبل هدف اولیه‌‌ انتشار بازی در سال ۲۰۲۱ بود.

البته NateDrake در ادامه اشاره کرد که هنوز از انتشار بازی Starfield در سال ۲۰۲۱ مطمئن نیست و احتمال تاخیر در عرضه وجود دارد. در نوامبر سال گذشته‌ی میلادی، گزارش‌ها و شایعاتی در خصوص انتشار این بازی در اواخر سال ۲۰۲۱ منتشر شد. با این حال هنوز زمان انتشار این بازی به صورت رسمی اعلام نشده است. براساس گزارش جدید منتشر شده مایکروسافت قصد دارد در ماه آینده رویدادی را در خصوص مشخص کردن وضعیت بتسدا و نهایی کردن خرید آن برگزار نماید. انتظار می‌رود در ماه آینده‌ اطلاعات بیشتری در خصوص بازی Starfield منتشر و همچنین وضعیت انحصاری بودن یا نبودن عناوین آینده‌ی بتسدا برای ایکس‌باکس مشخص شود.

26
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید