به‌روزرسان جدید GTA Online گیاهان Peyote را برمی‌گرداند

3 اسفند 1399 - 14:03

اخیرا شرکت راکستار گیمز (RockStar Games) جدیدترین به‌روزرسان بازی GTA Online را منتشر نمود که بازی‌بازان پس از دریافت آن قادر خواهند بود در اطراف شهر Los Santos به کاوش پرداخته و گیاهان مشهور Peyote را جمع‌آوری نمایند.

همان‌طور که گفته شد، اخیرا شرکت راکستار گیمز برای بزرگداشت و قدردانی از جامعه‌ی مخاطبین بخش آنلاین بازی Grand Theft Auto V، عرضه‌ی به‌روزرسان‌های جدیدی را به صورت هفته‌ای آغاز نموده است که در هر هفته محتویات تازه‌ای را با مضامین یکسان و مرتبط در اختیار بازی‌بازان قرار خواهند داد. طبق اعلام شرکت راکستار گیمز، علاقه‌مندان می‌توانند تا تاریخ ۱۳ اسفند ماه ۱۳۹۹ (۳ مارس ۲۰۲۱ میلادی) به صورت رایگان اتومبیل جدید Dinka Verus را دریافت نمایند. علاوه بر این، به‌روزرسان جدید GTA Online با خود پاداش‌های دو برابری در رقابت‌های Open Wheel Races، ماموریت‌های Contact و محتویات دیگری را به همراه خواهد داشت که بازی‌بازان می‌توانند آن‌ها را به رایگان دریافت نموده و از آن‌ها لذت ببرند.

اخیرا مشخص شده است که گیاهان مشهور Peyote نیز قرار است در جدیدترین به‌روزرسان GTA Online بازگردند. این گیاهان ویژگی‌های جالب و بعضا خنده‌داری را به بازی می‌افزایند و بازی‌بازان به خاطر ایجاد تجربه‌ای منحصر به فرد، بسیار به آن‌ها علاقه‌مند هستند. گیاهان Peyote را می‌توان در اطراف شهر Los Santos به صورت پراکنده در نقشه پیدا کرد. هنگامی که بازی‌بازان این گیاهان را پیدا کرده و آن‌ها را استفاده نمایند، قادر خواهند بود به حیوانات مختلفی از جمله کوسه، سگ، گربه، گنده‌پا و موارد دیگر تبدیل شوند. همچنین این بار بازی‌بازان تا حدی می‌توانند خود انتخاب کنند که به چه موجودی تبدیل شوند و در حالت‌های غیرانسانی نیز قادر خواهند بود با سایر بازی‌بازان تعامل‌های منحصر به فردی را داشته باشند.

این گیاهان فوق‌العاده پیش از این در ماه اکتبر سال گذشته‌ی میلادی و همرمان با رویداد Grand Theft Auto Online’s Halloween در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفتند و پس از پایان رویداد مذکور نیز ار دسترس خارج شدند. در حال حاضر هنوز مشخص نیست که این گیاهان تا چه تاریخی در نقشه‌ی GTA Online وجود داشته باشند.

بازی آنلاین و چند نفره‌ی GTA Online هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. نسخه‌ی نسل نهمی بازی Grand Theft Auto V و بخش آنلاین آن توسط شرکت راکستار گیمز در حال توسعه است.

Y.RAli Hassan nejadP.morganA²S²pideymeysambDk-_-Man
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید