دموی نسخه‌ی کنسولی بازی Ghostrunner منتشر شد

۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۰

همان‌طور که اطلاع دارید، بازی Ghostrunner در گذشته بر روی پلتفرم‌های مختلفی در دسترس قرار گرفت. حال امروز برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، دموی دیگری از این اثر عرضه شده است که امکانات مختلفی را به آن‌ها ارائه می‌دهد.

Ghostrunner از سری عناوین اکشن و پلتفرمر بوده که اواخر سال گذشته‌ی میلادی به دست بازی‌بازان رسید و در حال حاضر هم بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ قابل تجربه است. استقبال از این بازی به حدی زیاد بود که تیم سازنده در نظر دارد تا نسخه‌ی نسل نهمی آن شامل پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس را هم در دسترس قرار دهد. جالب است بدانید که تا به حال چیزی حدود ۵۰۰ هزار نسخه از این بازی به فروش رسیده است که بدون شک در آینده بیش از این هم خواهد شد. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به ژانرهای گفته شده هستید، Ghostrunner را به هیچ وجه از دست ندهید.

بازی Ghostrunner در جهانی سایبرپانکی جریان دارد. شما در این عنوان باید هدایت یک نینجای قدرتمند را به دست گرفته و با سلاح‌های سرد شامل انواع شمشیرها، دشمنان را یکی پس از دیگری از بین ببرید. این بازی نسبت به سایر عناوین هم‌سبک تفاوت‌هایی در خود دارد و همین قضیه باعث محبوبیت بالای آن شده است. متاسفانه بسیاری از بازی‌بازان هنوز فرصت تجربه‌ی این اثر را پیدا نکرده‌اند. در همین راستا، استودیوی سازنده یعنی وان مور لول (One More Level) یک دموی دیگر را در اختیار آن‌ها قرار داده است تا از آن استفاده کرده و برای خریدنسخه‌ی اصلی تصمیم‌گیری بهتری داشته باشند. به پایان بردن نسخه‌ی اصلی نزدیک به ۱۱ ساعت زمان می‌برد. حال در این دمو قادر هستید تا برخی از ماموریت‌ها و بخش‌های جذاب نسخه‌ی اصلی را تجربه کرده و لذت ببرید.

البته این دمو تنها بر روی نسخه‌های کنسولی یعنی پلی‌استیشن  ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفته است. علاوه بر آن، در گذشته گفته شده بود که نسخه‌ی نینتندو سوییچ این عنوان مشکلات زیادی در خود دارد. در همین زمینه، برنامه‌هایی برای رفع این ایرادات در نظر گرفته شده است و در آینده باید شاهد انتشار چند به‌روزرسانی برای نسخه‌ی مذکور باشیم.

در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Ghostrunner، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

2
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید