برنامه City Interactive برای حضور در E3 2011

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۵:۴۱

سال 2010 میلادی و نیمه اول سال 2011 برای استودیوی City Interactive سال خوبی بود و انتظارات ما را برای ادامه‌ی سال 2011 و سال 2012 میلادی از این استودیو بسیار بالا برد. CI برای حضور در E3 2011 دو بازی با کیفیت و درجه یک دارد که قرار است به طور کامل رونمایی شوند.

Marek Tymiński مدیر عامل CI در این باره می گوید:

بازی های آینده ما برای طرفدارانمان مخلوطی از بازی های هیجان انگیز است که در عین حال قدرت و ارتقا کیفیت محصولتمان را به خوبی نشان خواهد داد.

Tyminski ادامه می دهد:

Sniper: Ghost Warrior یک موفقیت عالی و بزرگ برای ما بود و بیش از یک میلیون نسخه از آن در دنیا به فروش رفت و همین مسئله ما را به سمتی سوق داد که به فکر خرید امتیاز استفاده از Cry Engine 3 و Unreal Engine 3 بیافتیم.

City Interactive در مصاحبه های اخیرش اطلاعات خوبی از بازی هایی که قرار است در E3 2011 به نمایش بگذارد داده و معلوم شد که نسخه‌ای از بازی های Sniper: Ghost Warrior 2 و Combat Wings: Great Battles of WWII در E3 قابل بازی خواهند بود.

Sniper: Ghost Warrior 2

Sniper: Ghost Warrior 2 با Cry Engine 3 ساخته می شود و CI عرضه آن را بر روی PC, PS3 و X360 تایید کرده. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.

Combat Wings: Great Battles of WWII

Combat Wings: Great Battles of WWII یک بازی هیجان انگیز با تم طنز به نظر می رسد که داستانش مربوط به جنگ جهانی دوم است. این بازی بر روی PS3, X360, Wii و PC عرضه می شود و یک نسخه‌ی آن در E3 2011 قابل بازی خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید