BlizzConline 2021 | بازی World Of Warcraft Classic: Burning Crusade امسال منتشر می‌شود

۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴

تیم سازنده‌ی بازی World Of Warcraft Classic: Burning Crusade امروز در جریان مراسم BlizzConline 2021 اعلام کرد که این عنوان قرار است امسال در اختیار طرفداران قرار گیرد. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از این اثر عرضه شده است.

World Of Warcraft همواره از سری بازی‌های جذاب و هیجان‌انگیز به حساب می‌آید که هنوز هم عده‌ی زیادی را به خود جذب می‌کند. تا به حال نسخه‌های مختلفی از این سری در دسترس قرار گرفته است که هر یک سهم موثری در سرگرم کردن بازی‌بازان داشته‌اند. بازی World Of Warcraft Classic نیز ابتدا در سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر شد و پشتیبانی خوب سازندگان را به دنبال داشت. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به این سری هستید، این عنوان را به هیچ وجه از دست ندهید.

حال یک بسته الحاقی بزرگ و پرمحتوا به نام Burning Crusade قرار است برای بازی World Of Warcraft Classic عرضه شود که هواداران هرگز نباید از آن غافل شوند. همان‌طور که اطلاع دارید، بازی اصلی تنها بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل تجربه است. این بسته قرار است در تاریخی نامشخص از سال جاری منتشر شود که به محض دریافت اخبار بیشتر در این مورد، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت. امروز تریلری هم از Burning Crusade در دسترس قرار گرفته است که در پایان می‌توانید آن را مشاهده و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

4
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید