BlizzConline 2021 | نسخه‌ی Arcade Collection شرکت بلیزارد امروز منتشر می‌شود

۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲
Arcade Collection

بلیزارد (Blizzard) امروز یک مجموعه‌ی جدید از بازی‌های کلاسیک این استودیو را با نام Arcade Collection معرفی نمود. با این نسخه‌ی جدید از مجموعه بازی‌های استودیوی بلیزارد می‌توانید سه عدد از عناوین کلاسیک و قدیمی این شرکت را دوباره بازی کنید.

در حالی که اکثریت جامعه بازی‌بازان، شرکت بلیزارد را تا حد زیادی با عناوین World of Warcraft ،Diablo و Starcraft می‌شناسند، اما این بدان معنا نیست که این استودیو تنها همین عناوین را توسعه داده است. در طی رویداد بلیزکان (BlizzCon)، که امسال به صورت دیجیتالی برگزار شد، اعلام گردید که این شرکت قصد دارد تا مجموعه‌ای از نسخه‌های پیشرفته‌ی عناوین کلاسیک و گذشته‌ی خود را در مجموعه‌ای به نام Arcade Collection منتشر نماید.

استودیو بلیزارد در طی رویداد دیجیتالی دیشب مجموعه‌ی Arcade Collection را معرفی کرد که شامل ریمستر و پورت‌های پیشرفته‌ای از عناوین The Lost Vikings ،Blackthorne و Rock N Roll Racing خواهد بود. این سه بازی در ابتدا در اوایل دهه ۹۰ میلادی توسط این کمپانی منتشر شدند.

این مجموعه شامل چندین مورد اضافه از جمله چند طرح هنری از بازی‌ها، مصاحبه‌ها و برخی محتوای معرفی نشده از این عناوین نیز می‌شود. برای رساندن حس نوستالژی این عناوینن به حداکثر آن، این بازی‌ها علاوه بر حالت ریمستر شده دارای حالت اصلی و اوریجینال خود نیز می‌باشند که موجب ایجاد حالات بصری تماشایی در این آثار می‌گردد. همچنین می‌توانید تمام مراحل بازی را با اسفاده از یکی از این دوحالات و یا با استفاده از هر دوی آن‌ها انجام دهید. علاوه بر این، در طول بازی می‌توانید هر زمان که خواستید به یکی از این حالات سوییچ نمایید.

بازی Blizzard Arcade Collection از امروز برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا هیچ کدام از این بازی‌ها را تا به حال تجربه کرده‌اید؟ با ما به اشتراک بگذارید.

6
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید