استودیوی تارسیر دیگر بر روی Little Nightmares کار نخواهد کرد

1 اسفند 1399 - 22:40

استودیوی تارسیر (Tarsier)، توسعه‌دهنده‌ی Little Nightmares 2، اعلام کرده که دیگر بر روی این سری کار نخواهد کرد. با این حال بندای نامکو (Bandai Namco)، صاحب امتیاز این سری، ممکن است کار توسعه‌ی آن را به استودیوی دیگری بسپارد.

استودیوی سوئدی تارسیر که در سال ۲۰۱۹ به Embracer Group پیوسته بود، حالا تمرکز خود را بر روی خلق یک آی‌پی جدید خواهد گذاشت. البته صاحب امتیاز سری Little Nightmares، ناشر آن یعنی بندای نامکو است. برخلاف اظهارات تارسیر، بندای نامکو گفته که برای حرکت سری به سمتی جدید هیجان‌زده است. آندریس جانسن (Andreas Johnsson)، مدیر عامل تارسیر، در این باره گفته:

طی ۶ سال گذشته، وظیفه‌ی ما در تارسیر خلق دنیاهای خیره‌کننده بوده است. Little Nightmares اولین تلاش ما بود و به موفقیت بزرگی تبدیل شد. اینکه Little Nightmares در ۴ سال گذشته تا این حد در سرتاسر دنیا محبوب شده بسیار خوشحالم. هم‌کاری با بندای نامکو هم تجربه‌ی فوق‌العاده‌ای بوده است. آن‌ها به ایده‌های دیوانه‌وار ما گوش داده و آزادی عملی که می‌خواستیم را در اختیار ما گذاشتند. با این حال، باید گفت که دنیای Little Nightmares را پشت سر گذاشته‌ایم. Little Nightmares تا ابد در استودیوی ما عزیز خواهد بود. وقت آن رسیده که به سراغ پروژه‌ی جدید رفته و فصل جدیدی را آغاز کنیم. به شخصه از دیدن خلاقیت‌های بعدی استودیو بسیار هیجان‌زده هستم.

Little Nightmares 2 چند روز پیش منتشر شد و توانست نقدهای مثبتی را دریافت کند. این سری هم از نظر هنری و هم از نظر تجاری یک موفقیت بود. بندای نامکو به تولید محتوا برای این سری ادامه خواهد داد.

آرینمحمد کرامت‌ فرmeysambDaenerys TargaryenDk-_-ManXbox one s pro gamer@alistar
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید