شایعه: کلاس بعدی Diablo 4 که معرفی می‌شود Rogue خواهد بود

1 اسفند 1399 - 19:27
Diablo 4

فاصله‌ی زیادی با BlizzConline 2021 نداریم و به همین سبب، شایعات زیادی در مورد بازی Diablo 4 وجود دارد. به گفته‌ی یکی از این شایعات، کلاس بعدی Diablo 4 که معرفی می‌شود Rogue خواهد بود.

کاربری در Reddit با نام PracticalBrush12 که پیش از این اطلاعات موثقی را در رابطه با Monster Hunter Rise و تریلر آن منتشر کرده بود، به تازگی صحبت‌هایی در مورد Diablo 4 و Diablo 2 Remasterd کرده است. به گفته‌ی این کاربر، کلاس جدید Diablo 4 که در جریان BlizzConline معرفی می‌شود، Rogue خواهد بود. Rogue از خنجر، شمشیر و کمان استفاده کرده و سرعت حرکت بالایی دارد.

هم‌چنین آیتم‌ها و قابلیت‌های شخصی‌سازی شما مثل تتو، رنگ مو یا پوست، به Faction شما بستگی خواهد داشت. ماموریت‌های مربوط به کلاس در جهان‌باز خواهند بود. هم‌چنین آیتم‌هایی که دشمنان شما می‌اندازند، با مکان آن‌ها رابطه‌ی مستقیم خواهد داشت. مثلا در یک کویر به شما یک شمشیر هلالی می‌رسد. در حالی که در شمال یک شمشیر پهن خواهید یافت.

ضمنا قادر خواهید بود تا اسب خود را هم شخصی‌سازی کنید. یک مکانیک جدید در رابطه با مبارزات PvP وجود دارد. اولا پول درون بازی با کشتن هیولاها به دست می‌آید، اما این پول ناخالص است. با خالص‌سازی آن، سایر بازی‌بازان قادر خواهند بود تا شما را کشته و پولتان را به دست آورند. متاسفانه اطلاعاتی در رابطه با بتای بازی یا تاریخ عرضه‌ی آن در دسترس قرار نگرفته است.

بازی Diablo 4 در حال حاضر برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

آرینmeysamb
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید