بانجی به تشریح برنامه‌های آینده برای پشتیبانی از Destiny 2 پرداخت

۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۴
Destiny

در همان زمان که خبر رسمی جدایی استودیوی بانجی (Bungie) از شرکت بزرگ اکتیویژن (Activision) منتشر شد، برای بسیاری از طرفداران کاملاً واضح بود که آن‌ها قرار است رویکرد بسیار متفاوتی برای پیشرفت و پشتیبانی مجموعه‌ی Destiny را در پیش گیرند.

استودیوی بانجی در طی سال‌های گذشته با ارائه‌ی محتویات بسیار، رویدادهای جذاب و بسته‌های الحاقی متنوع، توانسته است به خوبی از بازی Destiny 2 پشتیبانی نماید و به نظر می‌رسد تا مدت زمان طولانی‌تری نیز قصد ادامه‌ی این روند را داشته باشد.

اخیرا استودیوی بانجی اطلاعات جدیدی را در مورد گسترش نیروها و مقر اصلی استودیوی خود با مخاطبان به اشتراک گذاشته است. مطابق این اطلاعات، مقر شرکت باجی در مجموع از نظر مساحت حدود سه برابر بزرگتر شده است که به آن‌ها این امکان را خواهد داد از امکانات و تکنولوژی‌های بیشتری استفاده نمایند. شرکت بانجی روند ارتقا، بازطراحی و گسترش زیربناهای خود را آغاز کرده و قرار است تا پایان پاییز سال ۲۰۲۲ میلادی این پروژه را به اتمام رساند. همچنین این توسعه‌دهنده اعلام کرد که در سال آینده، اولین دفتر بین ‌المللی خود را در شهر آمستردام هلند افتتاح خواهد نمود.

استودیوی بانجی در مورد این تغییرات گسترده اعلام کرد که هدف از این اقدامات، ادامه‌ی توسعه و پشتیبانی طولانی مدت از بازی Destiny 2، برنامه‌ریزی برای گسترش چند رسانه‌ای دنیای سری Destiny و کار بر روی IPهای جدیدتر است:

یکی از دلایل اصلی گسترش زیربنای شرکت بانجی، تعهد ما نسبت به توسعه‌ی طولانی مدت بازی Destiny 2 و پشتیبانی از آن، ارائه‌ی سناریوهای چندرسانه‌ای در دنیای Destiny و برنامه‌ریزی جهت توسعه‌ی چندین بازی کاملا جدید بوده است.

اخیرا استودیوی بانجی اعلام کرده بود که قصد دارد حداقل یک عنوان کاملا جدید به جز مجموعه‌ی Destiny را تا سال ۲۰۲۵ عرضه کند. علاوه بر این، چندی پیش یک آگهی شغلی از جانب این شرکت منتشر شده بود که به ساخت یک بازی آنلاین و چند نفره با محوریت شخصیت‌هایی منحصر به فرد و شوخ‌طبع اشاره داشت.

3
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید