اطلاعات جدیدی از نسخه‌ی دموی بازی Outriders منتشر شد

۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۱

شرکت اسکوئر اینکس (Square Enix) اخیراً اطلاعات جدیدی از نسخه‌ی دموی بازی Outriders را منتشر نمود که در بین آن‌ها حجم نهایی، محتوا و تاریخ انتشار این نسخه به چشم می‌خورد.

همچنین، این شرکت و استودیوی پیپل کن فلای (People Can Fly) که توسعه‌ی این بازی را برعهده دارد، اعلام کردند که نسخه‌ی دموی بازی مذکور حتی پس از عرضه‌ی نسخه‌ی اصلی بازی نیز هم‌چنان در دسترس بازی‌بازان خواهند بود. از طرفی دیگر، این استودیو در تاکیدی دوباره مشخص نمود که این نسخه از بازی “آزمایشی” نبوده و در واقع یک نسخه‌ی “نمایشی” و یا اصطلاحاً دموی محدود از نسخه‌ی کامل بازی است که به صورت رایگان عرضه خواهد شد. در پایان نیز منابع فوق تاریخ عرضه‌ی این نسخه را به یک هفته‌ی آینده (۲۵ فوریه) موکول کردند.

اما از دیگر جزئیات منتشر شده از نسخه‌ی دموی بازی Outriders، می‌توان به حجم ۲۴ گیگابایتی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و ۲۲ گیگابایتی بر روی کنسول‌ها اشاره نمود. همچنین، این نسخه‌ی دمو در دسترس تمامی کنسول‌های نسل هشتمی و نهمی ایکس باکس و پلی‌استیشن و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی از طریق فروشگاه‌های Steam و Nvidia GeForce NOW در دسترس خواهد بود.

از نظر محتوای این بازی نیز می‌توان به دسترسی بازی‌بازان به مقدمه یا prologue و همچنین فصل اول این بازی از طریق نسخه‌ی دموی آن اشاره نمود. همچنین، از نظر منابع مورد نیاز این بازی نیز در نسخه‌ی دمو شاهد محدودیت‌هایی هرچند سخاوتمندانه هستیم و این موضوع به بازی بازان کمک می‌کند تا در صورت خرید نسخه‌ی کامل بازی، مشکل خاصی را حس نکنند.

بازی Outriders، در تاریخ ۱۲ فروردین ۱۴۰۰ (۱ آپریل ۲۰۲۱) در دسترس بازی بازان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سریز ایکس و اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت.

5
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید