Animal Crossing: New Horizons محتویاتی از سری Super Mario دریافت می‌کند

30 بهمن 1399 - 19:38

به تازگی شرکت نینتندو در جریان رویداد زنده‌ی Nintendo Direct به ارائه‌ی محتوایی از مجموعه‌ی Super Mario برای Animal Crossing: New Horizons اشاره کرد که می‌تواند برای طرفداران این دو مجموعه بسیار هیجان‌انگیز باشد.

همان‌طور که گفته شد، اخیرا شرکت نینتندو اعلام کرد که قرار است به مناسبت سی و پنجمین سالگرد سری Super Mario Bros، محتوای جذابی از مجموعه‌ی Super Mario برای بازی‌بازان عنوان Animal Crossing: New Horizons منتشر شود. این محتویات که در قالب یک کراس‌آور و به صورت رویداد به بازی Animal Crossing: New Horizons وارد خواهند شد شامل موارد مختلفی به مانند لباس سه شخصیت پیچ، ماریو و لوئیجی، آیتم‌های مربوط به این سه شخصیت و بسیاری از آیتم‌های جذاب به مانند لوله‌های سبز رنگ هستند که از عناوین کلاسیک سری Super Mario در طراحی خود الهام گرفته‌اند. طبق اعلام شرکت نینتندو، این محتویات قرار است قبل از سالگرد عرضه‌ی بازی Animal Crossing: New Horizons در دسترس بازی‌بازان قرار گیرند.

علاوه بر این موارد، شرکت نینتندو اعلام کرد که موارد دیگری به مانند وسایل خانه با زمینه‌ی سری Super Mario، سکه‌هایی با طرح ماریو و لوئیجی به همراه موانع و اشیاء محیطی با طرح قارچ‌ها، پرچم‌ و حتی دیوارهای قابل شکستن که از عناوین کلاسیک سری Super Mario الهام گرفته‌اند نیز در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. همچنین در ادامه مشخص شد که هزینه‌ی این آیتم‌های کلاسیک و هیجان‌انگیز از ۷۰۰ واحد پول درون بازی آغاز شده و تا ۱۲ هزار واحد (برای تاج پیچ) نیز خواهد رسید.

این کراس‌آور بین بازی Animal Crossing: New Horizons با سری Super Mario قرار است به صورت رویداد در تاریخ ۷ اسفند ماه ۱۳۹۹ (۲۵ فوریه ۲۰۲۱ میلادی) در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد. بازی‌بازان می‌توانند هم‌اکنون تا تاریخ مذکور از رویداد Mardi Gras که در بازی Animal Crossing: New Horizons جریان دارد، نهایت لذت را ببرند. در پایان شرکت نینتندو ویدئویی از این رویداد جالب را منتشر کرد که در ادامه می‌توانید به مشاهده‌ی آن بپردازید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

meysambErfan nakhaee
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید