اخبار بیشتر از The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 در آینده منتشر خواهد شد

30 بهمن 1399 - 15:33

در حالی که بسیاری از طرفداران سری The Legend of Zelda امیدوار بودند در جریان رویداد Nintendo Direct گذشته اطلاعات بیشتری از دنباله‌ی بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild منتشر شود، اما شرکت نینتندو از طرفداران خواست که برای کسب اطلاعات بیشتر، تا فرا رسیدن زمان مناسب صبر نمایند.

بدون شک سال ۲۰۲۱ میلادی برای شرکت نینتندو و طرفداران محصولات آن پر از اتفاقات هیجان‌انگیز خواهد بود. این شرکت می‌تواند در سال جاری میلادی علاوه بر جشن گرفتن بیست و پنجمین سالگرد مجموعه‌ی Pokemon، سی و پنجمین سالگرد عرضه‌ی نخستین عنوان از سری The Legend of Zelda را نیز با هواداران خود جشن بگیرد. سری The Legend of Zelda در سال ۱۹۸۶ کار خود را برای ورود به صنعت بازی‌های ویدئویی آغاز نمود و از آن زمان تاکنون به گسترش و ارتقای جامعه‌ی طرفداران خود پرداخته است. این مجموعه همواره در حال پیشرفت بوده و مخصوصا نسخه‌ی آخر آن یعنی Hyrule Warriors: Age of Calamity نیز بسیار مورد توجه و استقبال بازی‌بازان کنسول نینتندو سوییچ قرار گرفت.

شاید بتوان گفت که بهترین و موفق‌ترین نسخه‌ی تاریخ سری The Legend of Zelda، عنوان The Legend of Zelda: Breath of the Wild به شمار می‌آید. شرکت نینتندو در جریان رویداد E3 سال ۲۰۱۹ به صورت رسمی به معرفی دنباله‌ی این بازی پرداخت و از آن زمان تاکنون هواداران بسیار مشتاق شنیدن اطلاعات بیشتر یا مشاهده‌ی ویدئوهای مختلفی از گیم‌پلی و روایت داستانی این عنوان مورد انتظار هستند.

حال اخیرا شرکت نینتندو رویداد Nintendo Direct را برگزار نمود که در آن به معرفی و نمایش بازی‌های مختلف پرداخت. در جریان این رویداد بسیاری از طرفداران منتظر حضور بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 بودند اما شرکت نینتندو به این هواداران اعلام کرد که باید مدت زمان بیشتری را منتظر بمانند.

همان‌طور که گفته شد، متاسفانه در جریان رویداد Nintendo Direct امروز خبری از بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 نبود. در عوض آقای ایجی آئونوما (Eiji Aonuma) تهیه‌کننده و کارگردان مجموعه‌ی The Legend of Zelda برای دقایقی کوتاه به صحنه آمد و به هواداران اعلام کرد که در حال حاضر خبر مهم و بزرگی از این عنوان وجود ندارد تا با مخاطبان به اشتراک گذارد. وی تایید کرد که فرآیند توسعه‌ی این عنوان با پیشرفت خوبی در حال اجرا است و طرفداران می‌توانند در آینده انتظار منتشر شدن اخبار بیشتری از این عنوان را داشته باشند.

از آن جا که رویداد Nintendo Direct امروز بر بازی‌هایی که قرار است در نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۱ عرضه شوند تمرکز داشت، می‌توان دو فرض را مطرح کرد. ممکن است دنباله‌ی The Legend of Zelda: Breath of the Wild در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۲۱ به عنوان یکی از بازی‌های بزرگ تعطیلات منتشر شود و یا این که تیم سازنده هنوز به زمان بیشتری جهت توسعه‌ی بهتر این بازی نیاز داشته و ممکن است ما در سال ۲۰۲۲ میلادی شاهد عرضه‌ی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 باشیم.

Y.RCasual_gamer_police@alistarErfan nakhaee
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید