شخصیت جدید بازی Super Smash Bros. Ultimate معرفی شد

Super Smash Bros Ultimate

رویداد نینتندو دایرکت (Nintendo Direct) جدید کار خود را با رونمایی از مبارز بعدی که از عنوان Xenoblade Chronicles 2 به بازی Super Smash Bros. Ultimate می‌آید، به شکل قدرتمندی آغاز نمود.

امروز رویداد نینتندو دایرکت با رونمایی از مبارز بعدی که به عنوان Super Smash Bros. Ultimate می‌آید، به شکلی قدرتمندانه افتتاح شد. شخصیت‌های محبوب پیرا (Pyra) و میترا (Mythra)، که در بازی Xenoblade Chronicles 2 از شخصیت‌های به شدت محبوب هستند، قرار است تا به زودی با همان Mii Costume همیشگی‌شان به مبارزهای عنوان Super Smash Bros. Ultimate اضافه گردند.

این معرفی اولین چیزی بود که در جریان رویداد نینتندو دایرکت نشان داده شد و به شدت به دل طرفداران این بازی که منتظر دیدن اضافه شدن شخصیت جدیدی به عنوان Super Smash Bros. Ultimate بودند، نشست. در حالی که به احتمال زیاد اکثر بازی‌بازان امیدوار بودند که شخصیت‌هایی مانند دانته (Dante) از بازی Devil May Cry یا شخصیت سورا (Sora) از بازی Kingdom Hearts به عنوانن مبارزهای جدید این بازی معرفی شوند، اما شخصیت‌های پیرا و میترا نیز به اندازه‌ی شخصیت‌های قبلی پر طرفدار هستند و اضافه شدن آن‌ها به عنوان مبارز خبر بسیار خوبی برای طرفدارن بازی Super Smash Bros. Ultimate به حساب می‌آید.

این دو شخصیت قرار است تا در مارس ۲۰۲۱ (اسفند-فرردین) اضافه شوند و همچنین قرار است تا همزمان با اضافه شدن این دو شخصیت، یک مرحله‌ی جداگانه به سبک عنوان Xenoblade Chronicles 2 به بازی Super Smash Bros. Ultimate اضافه گردد. با این حال، در حالی که در رویداد دو شخصیت متفاوت به نمایش گذاشته شد، این تنها یک مبارز است که بازی‌باز می‌تواند مانند شخصیت‌های زلدا (Zelda) و شیک (Sheik) به سرعت بین آن‌ها جابجا شود و شخصیت مورد نظر را تغییر دهد. به نظر می‌رسد که هر فرم و شخصیت نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارد، و ضربات خاص و نهایی منحصر به فرد بستگی به این دارد که کدام یک از این دو فرم شخصیت در زمان بازی وجود داشته باشد.

دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P | 720P

رکس (Rex) نیز در قالب آخرین فرم حمله‌ی شخصی پیرا به این شخصیت می‌پیوندد، البته لازم به ذکر است این شخصیت در حال حاضر در Smash Bros. Ultimate فقط به عنوان Mii Costume Fighter قابل بازی است. تریلر کوتاه منتشر شده از این موضوع حرکات و کمبوهای نهایی این شخصیت‌ها را به صورت واضح نشان نمی‌دهد، اما نینتندو اغلب مبارزهای جدید عنوان Smash Ultimate را در نزدیکی زمان انتشار با جزئیات بیشتری به نمایش می‌گذارد. در حال حاضر، بازی‌بازان می‌توانند انتظار داشته باشند که به زودی چیزهای بیشتری منتشر شود و مبارزهای جدید در طی ماه مارس میلادی به عنوان بخشی از آخرین Fighter Pass وارد میدان می‌شوند.

مورد جالب این خبر اینجاست که نینتندو به ارائه‌ی مبارزهای جدیدی که دقیقا در بالای لیست درخواستی بازی‌بازان برای عنوان Super Smash Bros. Ultmate نیستند، ادامه داده است! با این حال، با توجه به محبوبیت هر دو شخصیت پیرا و میترا در Xenoblade Chronicles 2، به نظر می‌رسد که طرفداران آنچنان هم ناراضی نیستند. هر چند که این اقدام نینتندو به شدت عجیب است که چرا شخصیت‌های درخواست شده توسط بازی‌بازان را به این عنوان اضافه نمی‌کند!

تنها مشکلی که این مبارز جدید برای بازی به ارمغان آورده است، این است که Smash Ultimate اکنون یک مبارز شمشیر زن دیگری نیز دارد که همین موجب شده است تا طرفداران از کمبود تنوع در شخصیت‌های اضافه شده و تکراری شدن آن‌ها شکایت نمایند. به هر حال این بازی از عناوین به شدت پرطرفدار است و بازی‌بازان حق دارند تا نسبت به یکنواخت عمل کردن نینتندو در زمینه‌ی اضافه کردن شخصیت‌های مشابه معترض باشند.

بازی Super Smash Bros. Ultimate هم اکنون بر روی پلتفرم نینتندو سوییچ در دسترس بازی‌بازان قرار دارد.

meysambکسری نراقی
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید