نسخه‌ی فیزیکی بازی Hades به زودی منتشر خواهد شد

30 بهمن 1399 - 09:06

استودیوی سوپرجاینت گیمز (SuperGiant Games) امروز از انتشار نسخه‌ی فیزیکی بازی Hades بر روی کنسول نینتندو سوییچ خبر داد. همچنین تصویری از این نسخه در دسترس قرار گرفته است که هواداران نباید آن را از دست بدهند.

Hades از سری عناوین هیجان‌انگیز در سبک‌های اکشن و نقش‌آفرینی است که اواخر سال گذشته بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفتو استقبال بی‌نظیری هم از آن به عمل آمد. در این بازی باید هدایت شخصیتی قدرتمند و دوست‌داشتنی را به دست گرفته و به شیوه‌ای متفاوت نسبت به سایر بازی‌های ویدئویی، با انواع موجودات عجیب و غریب مبارزه کنید. این بازی متای بالایی را هم کسب کرد و به همین دلیل، عده‌ی زیادی نسبت به خرید آن اقدام کردند. جالب است بدانید که این عنوان بیشترین نقدهای مثبت استیم را در سال ۲۰۲۰ میلادی دریافت کرد. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به این سبک‌ها هستید، Hades را به هیچ وجه از دست ندهید. گفتنی است که استودیوی سوپرجاینت گیمز به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است.

نسخه‌ی فیزیکی بازی Hades برای کنسول نینتندو سوییچ قرار است در تاریخ نامشخصی از ماه مارس امسال در دسترس قرار گیرد. به افرادی که این نسخه را خریداری نمایند، کد دانلود موسیقی‌های بازی تعلق خواهد گرفت. ضمنا بسیاری از افراد انتظار دارند که این بازی علاوه‌بر پلتفرم‌های گفته شده، بر روی برخی از کنسول‌ها نیز در دسترس قرار گیرد. در نهایت باید منتظر بود و دید که آیا این اتفاق رقم خواهد خورد یا خیر. امروز تصویری هم از نسخه‌ی فیزیکی این اثر عرضه شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Hades، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

محسن رضوی فرmeysamb

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید