مایکروسافت از ویژگی FPS Boost برای ایکس‌باکس سری ایکس رونمایی کرد

۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۷

مایکروسافت از ویژگی مورد انتظار FPS Boost برای ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس رونمایی کرد. به کمک این ویژگی می‌توانید بازی‌های قدیمی را با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه تجربه کنید.

تمرکز مایکروسافت بر روی Backwards Compatibility، یکی از بخش‌های کلیدی استراتژی آن‌ها بوده است. این تمرکز خصوصا در ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس قابل مشاهده بوده و توجهات زیادی را جلب کرده است. اخیرا مایکروسافت اعلام کرده بود که به زودی خبر هیجان‌انگیزی را در این مورد خواهیم شنید. این خبر هیجان‌انگیز حالا اینجاست.

FPS Boost بخشی از برنامه‌های مایکروسافت برای Backwards Compatibility بر روی ایکس‌باکس سری ایکس و سری است. FPS Boost به برخی از بازی‌های قدیمی اجازه داده تا نرخ فریم خود را دو یا حتی چهار برابر کند. FPS Boost از امروز در اختیار دارندگان کنسول‌های جدید مایکروسافت خواهد بود. در ابتدا پنج بازی از این ویژگی پشتیبانی خواهند کرد. این پنج بازی Watch Dogs 2، Far Cry 4، UFC 4، Sniper Elite 4 و New Super Lucky’s Tale هستند. پال انگ (Paul Eng)، مدیر ارشد برنامه‌های ایکس‌باکس، در این باره گفت:

دلیل انتخاب این پنج بازی علاوه بر محبوبیت در میان طرفداران، تنوع آن‌ها در به رخ کشیدن قابلیت‌های FPS Boost است.

New Super Lucky’s Tale حالا با نرخ فریم ۱۲۰ اجرا می‌شود. هم‌چنین UFC 4 بر روی ایکس‌باکس سری اس به نرخ فریم ۶۰ ارتقا یافته است. Far Cy 4، Sniper Elite 4 و Watch Dogs 2 هم بر روی هر دو کنسول نرخ فریم ۶۰ را هدف قرار داده‌اند. از بین این بازی‌ها New Super Lucky’s Tale و Sniper Elite 4 بر روی سرویس Xbox Game Pass هم در دسترس هستند.

این تنها آغازی بر برنامه‌های ایکس‌باکس با FPS Boost است. در آینده شاهد اضافه شدن عناوین بیشتری به این فهرست خواهیم بود. هم‌چنین تنظیمات بیشتری در رابطه با FPS Boost به منوهای ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس اضافه خواهند شد.

34
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید