شایعه: مایکروسافت در حال کار با خالق Dark Souls است

29 بهمن 1399 - 21:33

به تازگی شایعاتی در سطح فضای مجازی منتشر شده که خبر از هم‌کاری فرام‌سافتور (FromSoftware)، خالق Dark Souls، با مایکروسافت بر روی یک انحصاری جدید می‌دهد. هم‌چنین استودیوی ترن ۱۰ (Turn 10) هم در این بازی دست دارد.

شایعه‌ی جدیدی در رابطه با هم‌کاری مایکروسافت با یک توسعه‌دهنده‌ی ژاپنی منتشر شده است. همان‌طور که می‌دانید، مایکروسافت به دنبال افزایش محبوب ایکس‌باکس در بازار ژاپن است. همین مهم باعث شده تا شاهد شایعات زیادی در رابطه با هم‌کاری غول آمریکایی با استودیوهای ژاپنی منتشر شود. شایعه‌ی اخیری که در Reddit منتشر شده، در مورد هم‌کاری مایکروسافت با خالق Dark Souls، Bloodborne و Sekiro است. ظاهرا این دو در حال کار بر روی یک آی‌پی جدید که انحصاری ایکس‌باکس خواهد بود هستند.

طی یک پست Reddit که هم‌اکنون پاک شده، این بازی حال و هوایی علمی-تخیلی خواهد داشت. علاوه بر جریان داشتن در آینده، شاهد مبارزات با فرمول Souls و دنیایی بزرگ‌تر از Sekiro هستیم. هم‌چنین بازی‌بازان می‌توانند از ساختمان‌های بلند بالا بروند. گفته شده که این بازی دو سال پس از Elden Ring منتشر خواهد شد. البته Elden Ring هنوز تاریخ عرضه‌ی مشخصی ندارد. ضمنا استودیوی ترن ۱۰ مایکروسافت هم در این پروژه دست خواهد داشت. ترن ۱۰ در حال حاضر در توسعه‌ی Fable جدید هم مشارکت دارد.

البته قبل از اینکه هیجان‌زده شوید، باید گفت که این شایعه از Reddit بوده و اعتبار زیادی ندارد. هنوز افشاگر معتبری گزارشی مبنی بر همکاری این دو شرکت منتشر نکرده و فعلا باید نسبت به این شایعه مشکوک بود.

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید