بسته الحاقی NieR Replicant سلاح‌های جدیدی را به بازی اضافه می‌کند

29 بهمن 1399 - 21:37

اگرچه بازی NieR Replicant ver.1.22474487139 نسخه‌ی ریمستر عنوان اصلی منتشر شده در سال ۲۰۱۰ است، اما این دلیل نمی‌شود که این بازی محتویات جدیدی را ارائه ندهد. طبق گزارش مجله‌ی Dengeki PlayStation، در آینده سلاح‌های جدیدی به صورت رایگان در دسترس بازی‌بازان قرار خواهند گرفت که هر کدام دارای داستان منحصر به فرد خود خواهند بود.

بازی NieR Replicant داستان یک پسر جوان را روایت می‌کند که خواهرش از یک بیماری مرموز به نام Black Scrawl رنج می‌برد. این پسر برای نجات خواهر خود با یک کتاب سخنگو به نام Grimoire Weiss به یک سفر طولانی می‌رود و در مسیر خود با شخصیت‌های دیگری مانند Kaine و Emil روبه‌رو می‌شود. اگرچه این گروه در ابتدا قصد داشتند تا تنها درمانی را برای بیماری Black Scrawl پیدا کنند، اما به زودی مشخص می‌شود که اتفاقات عجیبی در حال رخ دادن هستند.

علاوه بر ارائه‌ی جلوه‌های بصری بهبود یافته، NieR Replicant شامل مبارزات سریع‌تر، صداگذاری و موسیقی‌های جدیدتر نیز می‌شود. حال باید بسته الحاقی را نیز به این موارد اضافه کنیم. با در نظر گرفتن تمام ویژگی‌های بهبود یافته‌ی NieR Replicant، این بازی علاوه بر طرفداران عنوان NieR Automata، برای بازی‌بازان قدیمی و طرفداران نسخه‌ی اصلی نیز تجربه‌ی تازه‌ای خواهد بود.

بازی NieR Replicant در تاریخ ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۲۳ آوریل ۲۰۲۱ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید