به‌روزرسانی برای رفع باگ‌های Control: Ultimate Edition منتشر خواهد شد

۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۳

رمدی (Remedy)، توسعه‌ی دهنده‌ی بازی Control، اعلام کرده که به‌روزرسانی برای رفع مشکلات نسخه‌ی Ultimate این بازی منتشر خواهد شد. تمرکز این بهینه‌ساز بر روی باگ‌ها و ایرادات فنی بازی بر روی کنسول‌های جدید است.

Control توانست در سال ۲۰۱۹ به موفقیت بزرگی برای رمدی تبدیل شود. به نوعی این اثر، ترکیبی از سبک‌های مختلف این استودیو در یک پکیج کامل بود. متاسفانه علی‌رغم پتانسیل بالا، این بازی عملکرد بسیار ضعیفی بر روی کنسول‌های نسل هشتم داشت. هم‌چنین یکی از بزرگ‌ترین و جذاب‌ترین ویژگی‌های آن، رهگیری پرتو، در نسخه‌های کنسولی غایب بود. این ماه بالاخره شاهد عرضه‌ی به‌روزرسان نسل بعدی این بازی بودیم که از قدرت کنسول‌های جدید کاملا بهره می‌برد. با این حال این نسخه هم مشکلات و ایرادات فنی زیادی داشت.

این مشکلات متشکل از باگ‌های درون بازی و هم‌چنین منجر به کرش کردن بازی بودند. هم‌چنین نسخه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس و اس بازی، ایرادی داشت که منجر به رفتار عجیب و غریب نرخ فریم می‌شد. توماس پوها (Thomas Puha)، مدیر ارتباطات رمدی، امروز در توییتر اعلام کرد که نسخه‌های نسل بعدی این بازی به‌روزرسانی دریافت خواهد کرد. هدف این به‌روزرسان رفع کرش‌‌ها و سایر باگ‌های درون بازی خواهد بود.در حال حاضر این به‌روزرسان هنوز منتشر نشده، اما به زودی عرضه خواهد شد. پوها هم‌چنین گفت که تیم رمدی در حال بررسی مشکلات مربوط به نسخه‌ی ایکس‌باکس است.

Control: Ultimate Edition در حال حاضر بر روی پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

2
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید