ماد جدید بازی Skyrim Special Edition انیمیشن‌های چهره‌ی شخصیت‌ها را بهبود می‌بخشد

۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۷
The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

Conditional Expressions نام یک ماد جدید برای عنوان The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition است. این ماد ظرافت و دقت انیمیشن‌های چهره‌ی شخصیت‌ها را به طرز محسوسی افزایش می‌دهد که باعث بهتر شدن حس ارتباط با دنیای بازی می‌گردد.

بازی The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition در سال ۲۰۱۶ میلادی عرضه شد و توانست تا به سرعت به عنوان یکی از بهترین بازی‌های ویدیویی تاریخ تبدیل شود. حال از زمان عرضه‌ی رسمی آن تا الان مادسازهای مختلفی با عرضه‌ی مادهای مختلف توانسته‌اند تا تغییرات بسیار متفاوتی در این عنوان ارائه دهند که در نوع خود بسیار جالب است. حال جدیدترین ماد منتشر شده برای این عنوان در دسترس بازی‌بازان قرار گرفته است و قرار است تا انیمیشن‌ها مرتبط با شخصیت‌ها را بهبود بخشد.

ماد Conditional Expressions دارای انیمیشن‌های ظریفی برای حالت صورت شخصیت‌ها است که بر اساس شرایط شخصیت یا فعالیت‌های وی متغییر است. این انیمیشن‌ها ظرافت و واقع گرایی بیش‌تری به شخصیت مورد نظر می‌بخشند. الته لازم به ذکر است که این انیمیشن‌ها اغراق آمیز نیستند، و به شدت متناسب با حالات متفاوت هر شخص در حهان بازی و همچنین تا حدودی بر اساس داستان پیش زمینه‌ای هر فرد در دنیای بازی طراحی شده‌اند که به شدت باعث افزایش واقع گرایی و حس غوطه وری بازی‌باز در این عنوان می‌شود.

ماد Conditional Expressions به SKSE و  MFG Fix نیاز دارد. همچنین برای اجرای آن لازم است تا تمامی پلاگین‌های SKSE نصب شده و موجود باشند. علاوه برا این، این ماد از طریق MCM نیز قابل تنظیم و تغییرپذیر است و همچنین تاثیری بر سایر انیمشن‌های شخصیت‌ها نخواهد داشت چرا که فقط چهره‌ی شخصیت را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

می توانید ماد مورد نظر را از اینجا دانلود کنید و البته فراموش نکنید که راهنمای نصب آن را نیز مطالعه کنید تا دچار مشکل نگردید.

در ادامه می‌توانید ویدیویی را مشاهده کنید که ماد Conditional Expressions و تغییرات آن را به نمایش می‌گذارد.

دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P | 720P | 480P

نظر شما در این باره چیست؟ با ما به اشتراک بگذارید.

 

14
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید